Garanti BBVA’dan Yeni Kampanya 25.000 TL’ye Kadar Faizsiz Nakit Destek!

Map Anasayfa İhtiyaç Kredileri Garanti BBVA’dan Yeni Kampanya 25.000 TL’ye Kadar Faizsiz Nakit Destek!
Garanti BBVA’dan Yeni Kampanya 25.000 TL’ye Kadar Faizsiz Nakit Destek!

Garanti BBVA, Acil Nakit İhtiyacınıza 0 Faizli Destek Sunuyor!

Garanti BBVA, Aralık ayında müşterilerine yönelik büyük bir kampanyayla karşınızda! Acil nakit ihtiyacınıza anında çözüm sunmak üzere 25.000 TL’ye varan faizsiz kredi desteği sağlıyor.

25.000 TL Faizsiz Kredi Şartları

Mevcut koşullar altında nakit ihtiyacınız varsa, Garanti BBVA’nın sunduğu bu avantajlı faizsiz kredi kampanyası tam da aradığınız fırsat olabilir. 18 yaşından büyük olmanız, düzenli bir gelire sahip olmanız, Garanti Bankası kredi kartı kullanıyor olmanız ve kredi notunuzun 1200 puan ve üzerinde olması bu özel fırsattan faydalanmanız için gereken şartlar arasında yer alıyor.

Aralık Ayı Bitmeden 25.000 TL’lik Faizsiz Destek İçin Başvur!

Başvuru süreci de son derece kolay! Şubeye gitmeden, dijital bankacılık hizmetleri sayesinde mobil bankacılık veya internet bankacılığı üzerinden anında başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 31 Aralık 2023 tarihine kadar devam edecek olan bu özel kampanya kapsamında, 36 ay vadeli nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için hemen başvuruda bulunabilirsiniz.
Acil nakit ihtiyacınızı faizsiz bir şekilde karşılamak için Garanti BBVA’nın bu avantajlı kampanyasından yararlanın. Şimdi harekete geçin ve size özel bu fırsatı kaçırmayın!

İlginizi çekebilir:  Gelir Belgesi Nasıl Alınır ? Gelir Belgesi Örneği (E-Devlet)

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 puan, ortalama: 0,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

Garanti BBVA’dan Yeni Kampanya 25.000 TL’ye Kadar Faizsiz Nakit Destek! Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *