Garanti Bankası Telefon Numarası Güncelleme

Map Anasayfa Genel Rehber Garanti Bankası Telefon Numarası Güncelleme
Garanti Bankası Telefon Numarası Güncelleme

Garanti Bankası’nın internet bankacılığı teknolojisini kullanabilmeniz için, numaranızın mutlaka güncel olarak bankada kayıtlı olması gerekiyor. Garanti Bankası telefon numarası güncelleme işlemi için sizlere rehber niteliğinde bir yazı hazırladır. Güncel olmayan telefon numaraları sistem tarafından kabul edilmez ve Garanti cep mobil uygulama güncel olmadığı için sizlere sunulmaz. Ayrıca güvenlik önlemleri için de bankada yer alan numaranın sizlere ait olması ve güncel olması gerekiyor. Bankalarda sizin Tc kimlik numaranız, ikamet adresiniz, hesap numaralarınız, anne kızlık soyadınız ve telefon numaranız gibi özel bilgiler saklı olarak tutulmaktadır. Bu bilgiler hiçbir şekilde 3. Kişiler tarafından öğrenilemez.

Garanti Bankası Telefon Numarası Değiştirme

Garanti Bankası’nda kayıtlı cep telefon numaranızı yenisiyle değiştirmek istiyorsanız eğer, aşağıdaki yöntemleri tercih edebilirsiniz. Cep telefon numaranızı en yakın Garanti Bankası şubelerinden bir tanesine giderek güncelleme durumunuz vardır. Müşteri temsilcisinde dolduracağınız kısa bir form sayesinde, telefon numaranız hızlı bir şekilde güncellenecektir. Ayrıca Garanti Bankası bankamatiklerine giriş yapmanız durumunda, Bilgi güncelleme alanından da numara güncelleme yapılabiliyor. Ayrıca bilgilerinizi güncellemek için 444 0 333 numaralı Garanti Bankası müşteri hizmetleri numarasından destek alabilir ve numaranızı güncelleyebilirsiniz.

Garanti Bankası Numara Güncelleme

Bankalar sizlere ait olan Anne kızlık soyismi, cep telefon numarası, T.C kimlik numarası gibi bilgileri saklı olarak tutmaktadır. Olası bir çalınma veya kart kaybetme durumunda bu bilgiler devreye girerek anında olası durumların önüne geçilmektedir. Ayrıca bu bilgiler olmadan hiçbir şekilde bireysel bankacılık hizmetleri ve internet bankacılığı kullanamazsınız. Bu nedenle eğer cep telefon numaranızı değiştirdiyseniz Garanti Bankası’na bunu iletmeniz gerekiyor. Numara değişikliğinizi en yakın Garanti Bankası şubelerine giderek müşteri temsilcileri vasıtası ile güncelleme yapabileceğiniz gibi, Garanti atmlerinden, 444 0 333 Garanti Bankası müşteri hizmetleri numarasından da güncelleme yapabiliyorsunuz.

Cep Telefonu Numaramı ve Kişisel Bilgilerimi Nasıl Güncelleyebilirim?

Garanti Bankası müşterisi olarak, banka aracılığı ile işlem yapacağınız zaman kullanmakta olduğunuz telefona bir uyarı mesajı gelebilir veya internet bankacılığı kullanacağınız zaman cep telefonu numaranıza SMS gönderimi yapabiliyor. Bu şifreler ve smsler üçüncü bir kişinin bilgilerinize erişmesi durumunda sizlere büyük oranda katkı sağlayacaktır. Sim kartı değişikliği gibi bir durumda tamamıyla güvenlik amacıyla size gönderilen bu smsler iptal edilecek ve geçersiz olarak sayılacaktır. Bu ve bunun gibi durumları önlemek amacıyla banka ile bu değişiklikleri mutlaka iletmeniz gerekiyor.

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 puan, ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...
Güncelleme:

Garanti Bankası Telefon Numarası Güncelleme Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Garanti Bankası Telefon Numarası Güncelleme Yazısı İçin Yapılan Yorumlar.
 1. Nuray

  Yanlışlıkla telefon numaramı sildirmißim.tekrar geri güncelleme istiyorum nasıl yapabilirim.

  • access_time 22 Şub 2019, 10:19
  • Cevapla
 2. Nuray Kılıç

  Şubeye gitme imkanım olmadığı için alo garantiyi kullanarak cep telefon numaramı güncellemek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim..

  • access_time 14 May 2019, 21:23
  • Cevapla
 3. Turgay Özbay

  Numaramı güncellemek istiyorum

  • access_time 28 May 2019, 4:37
  • Cevapla