Garanti BBVA Sim Kartı Blokesi Kaldırma

Map Anasayfa Genel Rehber Garanti BBVA Sim Kartı Blokesi Kaldırma
Garanti BBVA Sim Kartı Blokesi Kaldırma

Garanti BBVA sim kartı blokesi kaldırma, Bankalar güvenlik sebebiyle her hangi bir sim kart değişikliği ve telefon değişikliği yapılınca sim kartınıza bloke koyarak internet bankacılığını kullanmanızı engelliyor. Böylece bankalar, başkaları tarafından internet bankacılığına giriş yapılmasını tamamen engellemiş oluyor. Eğer sizde her hangi bir sebepten ötürü sim kartınızı yada telefonunuzu değiştirmiş iseniz bankalarca sim kartınıza bloke koyulmuştur. Ancak bloke kaldırma işlemi oldukça basit. Garanti BBVA müşterisi iseniz aşağıdaki yol ile sim kartınızın blokesini kaldırarak, internet bankacılığını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Garanti BBVA Sim Kartı Blokesi Kaldırma

Tek kullanımlık şifreler sayesinde bizden başka kimse hesabımıza erişemiyor. Hesaplarımızı oldukça güvenli hale getiren bu tek kullanımlık şifreler, sim kartımızı yada telefonumuzu değiştirdikten sonra sim kartı bloke olduğu için gelmiyor. Bu yüzden de internet yada mobil bankacılığını kullanamamaya başlıyoruz. Aslında bu durum oldukça bizim için iyi. Çünkü bu sistem başkaları tarafından hesabımıza giriş yapılmasını ve paramızın çalmasını engelliyor. Garanti BBVA kullanıcıları sim kartı blokesi kaldırma işlemini 2 yol ile çözebilir. Bu yollar ile kolayca blokenizi kaldırıp tekrar aktif olarak internet ve mobil bankacılığını kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu yollar;

  • Birinci yol Garanti şubelerine giderek sim kart blokesini kaldırtabilirsiniz.
  • İkinci yol ise müşteri hizmetlerini (444 0 333) arayarak müşteri temsilcisine bağlanıp, kaldırtabilirsiniz.

Eğer Garanti şubelerine gidip, sıra bekleyip vakit kaybetmek istemiyorsanız, müşteri hizmetlerini arayarak kolayca blokeyi kaldırtıp, internet bankacılığını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yukarıdaki makalemiz de sizlere Garanti BBVA sim kartı blokesi kaldırma işleminin nasıl yapıldığını paylaştık. Tabi bu bloke işlemi internet bankacılığı kullananlar için önemli. Kullanmayanlar yada internet bankacılığının nasıl açıldığını bilmeyenler için de Garanti Bankası internet bankacılığı şifre alma makalemizi okuyarak internet bankacılığını açmak için tüm detaylara ulaşabilirler.

İlginizi çekebilir:  Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin (DETAYLI İNCELEME)

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 puan, ortalama: 0,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

Garanti BBVA Sim Kartı Blokesi Kaldırma Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Garanti BBVA Sim Kartı Blokesi Kaldırma Yazısı İçin Yapılan Yorumlar.
  1. Abdullah BERBER

    kıredi nasıl alırım borc kapatmak için

    • access_time 3 Haz 2020, 18:41
    • Cevapla