Garanti BBVA Kredi Kartı Borcu Yapılandırma ve Taksitlendirme

Map Anasayfa Kampanyalar Garanti BBVA Kredi Kartı Borcu Yapılandırma ve Taksitlendirme
Garanti BBVA Kredi Kartı Borcu Yapılandırma ve Taksitlendirme

Garanti BBVA kredi kartı borcu yapılandırma, Kredi kartlı doğru kullanıldığında oldukça yararlı bir araç olurken, yanlış kullanımda da oldukça zarar veren bir araca dönüşüyor. Gelirinize göre harcama yaptığınızda sizi nakit para vermekten kurtarıyor ve paranız cebinizde kalıyor ancak gelirinizin üzerinde harcama yaparsanız sadece cebinizde olan para değil, icra ya kadar gidebiliyor. Bir çok nedenle kredi kartı borcunuzu ödeyemeyebilirsiniz. Daha önce işleriniz yolunda olduğu için çok harcama yapmış olabilir ancak şuan zor ödüyor olabilir yada harcamalarınızı kontrol etmeden harcamalara devam etmiş olabilirsiniz. Veya kredi kartı borcunuzu düşürüp başka bir şey için yatırım yapmayı düşünüyor olabilirsiniz. Bunun gibi sebeplerden ötürü kredi kartı borcunuz ağır geliyorsa yapılandırmaya giderek borcunuzun vadesini uzatıp taksitlendirerek daha az miktarlarda ödemeye başlayabilirsiniz. Eğer Garanti Bankası müşterisi iseniz bu yazımızda sizlere Garanti BBVA kredi kartı borcu yapılandırma taksitlendirme işlemi nasıl yapıldığı konusunda bilgileri paylaşacağız.

Garanti BBVA Kredi Kartı Borcu Yapılandırma

Kredi kartı borcunuzu ödemekte zorlandığınız zaman asgari tutarı ödemeye başlarsınız. Asgari tutar ise borcun %40’dır. Lakin bazı zamanlar asgari tutarı da ödemekte de zorluk yaşanabilmekte. Bu gibi durumlarda da bazı vatandaşlar senetle para veren yerleri araştırabiliyor. Bu da bir çözüm yolu olabilir ancak bankadan yapılandırma talep etmek daha doğru yol olacaktır. Bankanın takibine düşmeden ve kara listeye girmeden borcunuzu ödemekte zorlandığınızı anladığınız an size belirttiğim yollar ile borç yapılandırmak için başvuruda bulunarak, daha uzun zamanda daha az miktarda borcunuzu ödeyebilirsiniz. Bu yollar;

  1. İlk yol Müşteri hizmetleri numarasını aramak. +90 212 410 90 00 bu numarayı çevirerek size özel çözümler sunacaklardır.
  2. Diğer yol ise size en yakın olan şubeye gitmek. Şubeye giderek borcunuzu ödeyemediğinizi belirtebilir ve yapılandırma için başvuruda bulunabilirsiniz.
İlginizi çekebilir:  Vakıfbank Konut Kredisi (Hesaplama, Faiz Oranı Düştü, Başvuru ve Masraflar)

Bu iki yol ile borç yapılandırma için başvuruda bulunabilirsiniz. İlk yolu tercih etmeniz sizin açınızdan daha iyi olacaktır. Çünkü şubeye gidip sıra bekleyerek vakit kaybetmek yerine yukarıdaki belirttiğimiz telefonu arayarak daha kısa zamanda sorunuzu çözebilirsiniz. Tabi ki banka yapılandırma için herkese onay vermemektedir. Tamamen bankanın inisiyatifine kalmış bir olaydır ancak banka müşterisini elinde tutmak isteyeceği için çözüm yoluna gidecektir ve ödeyemediğinizi de belirttiğiniz taktirde onay çıkacaktır.

Ayrıca bazı bankalar sizlere yardımcı olmak adına borç kapatma kredisi vermektedir. Bu kredi sayesinde ise borçlarınızı tek bir bankaya toplayabilir ve daha rahat ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu yolu denemek isterseniz eğer, borç kapatma kredisi veren bankalar başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz.

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 puan, ortalama: 0,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

Garanti BBVA Kredi Kartı Borcu Yapılandırma ve Taksitlendirme Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *