Finansbank Pos Destek Telefon Numarası (0850 222 1 900)

Map Anasayfa Müşteri hizmetleri Finansbank Pos Destek Telefon Numarası (0850 222 1 900)
Finansbank Pos Destek Telefon Numarası (0850 222 1 900)

Qnb Finansbank Pos Destek Hattı, Finansbank’ın üye işyerlerine pos cihazları hakkında sorularını sorunsuz olarak yöneltebilmesi adına sunmakta oldukları hat olarak geçmektedir. Sizde Finansbank pos destek telefonunu 7/24 istediğiniz zamanda arayarak pos cihazınızla alakalı olan tüm sorunları iletebilir ve müşteri temsilcisi vasıtası ile bilgilere ulaşabilirsiniz. Pos cihazları, işyerlerinde kredi kartı yada banka kartı alışverişlerinde kullanılan ve pek çok avantajı içerisinde barındıran son teknoloji aletleridir. Sanal paraların hani kartların kullanıma sunulması ile birlikte, artık insanlar nakit para taşımaz olmuş ve kredi kartlarının önemi günden güne artış göstermiştir. Bu sebepten dolayı da pos cihazları günümüzde son derece fazla yer tutmaktadır.

QNB Finansbank Pos Destek Hattı

0850 222 1 900 numaralı Qnb Finansbank pos destek çağrı merkezini aramanız durumunda, tüm sorunlara hızlı bir şekilde çözüm bulabiliyorsunuz. Yapılması gereken şey ise istediğiniz işlemin menüsünü tuşlamak yada sesli yanıt servisi üzerinde gerekli bildirimleri oluşturmaktır. Şarj problemi, görüntü kaybı, pos arızası, bağlantı problemleri, cihaz kartı okumaması, ekstre işlemleri ve buna benzer herhangi bir desteği, vermiş olduğumuz numaralar üzerinden alabiliyorsunuz. Finansbank’ta pek çok farklı türden özellik barındıran pos cihazları bulunmaktadır kısaca bunlar “Finans Pos, Finans adsl pos, Finans mobil pos, temassız pos” olmak üzere farklı modül özelliği olan pos cihazları vardır diyebiliriz.

Finansbank Pos Makinesi Destek Hattı Numarası Nedir?

Bu hatta ait numara 0850 222 0 900 olarak belirlenmektedir. Bu hat üzerinden yaşamakta olduğunuz her türlü problemlerin iletilmesi ve çözüm bulunması ile birlikte, bunun yanında merak ettiğiniz her şey için de iletişim kurma durumunuz bulunmaktadır. Üstelik hizmet saatleri ile alakalı olarak hiçbir sınırlama mevcut değildir ve haftanın yedi günü ve yirmi dört saat süresince bu hattı herhangi bir ücret ödemesi yapmadan arayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir:  Garanti Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2020 (HIZLI)

POS Ürünleri ve Diğer Hizmetler

Finans POS, Finans ADSL POS, Finans Mobil POS, Finans Temassız POS olmak üzere pek çok pos ürünü mevcuttur. POS’unuz sayesinde bağlı bulunduğunuz sistemlerin güncellemesini talep edebilir, hesap bakiyelerini ve iş yerinizin dâhil olduğu kampanyaları öğrenebilir, müşterilerinizin isteğine göre kampanyaların ayrıcalıklı olarak seçimlerini yapabilirsiniz.KartPOStal Bülteni sayesinde sanal POS’un avantajlarını, POS hakkında güncel değişimleri, ticari kart kampanyalarıyla avantajlarını ve diğer tüm yeni bilgileri çok kısa süre içerisinde öğrenebilirsiniz. KartPOStal iki ayda bir yayımlanmakta ve üye iş yerlerini detaylı olarak bilgilendirmektedir.

QNB Finansbank’ın yeni müşteri hizmetleri numarası da 0850 222 0 900 olarak belirlenmiştir. Üst düzey, yenilikçi bir teknolojik sistemleri bünyesinde barındırmakta olan QNB Finansbank Çağrı Merkezi, sesli yanıt sistemi sayesinde birçok işlemler çok pratik şekilde çözümlenmekte ve hızlı bir şekilde aktarılmaktadır. Banka müşteri hizmetleri, aynı zamanda müşteri danışmanlarına hızlı bağlanma sayesinde de birçok işleminizi güvenli bir şekilde sonuçlandırmanıza olanak sağlamaktadır.QNB Finansbank’ın banka müşteri hizmetleri numarası ise kısa bir süre içinde değişmiştir.

Banka artık 7 gün 24 saat kesintisiz olarak 0850’li banka numarası olan 0850 222 0 900 üzerinden sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. KOBİ’lere özel bir çağrı merkezi hizmeti sunan QNB Finansbank, KOBİ’ler için 0850 222 1 900 no’lu müşteri hizmetleri numarasını sunmaktadır. Yani sizler POS başvurularınızı yapmak için, bu numarayı aramanız gerekiyor. Pos başvuruları alındıktan sonra bankaya uğramanız ve gerekli formları doldurmanız gerekiyor. Pos cihazınız ise 3 iş günü içerisinde sizlere ulaşıyor.

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 puan, ortalama: 5,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

Finansbank Pos Destek Telefon Numarası (0850 222 1 900) Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *