Finansbank Kredi Kartı Borç Yapılandırma ve Taksitlendirme

Map Anasayfa Genel Rehber Finansbank Kredi Kartı Borç Yapılandırma ve Taksitlendirme
Finansbank Kredi Kartı Borç Yapılandırma ve Taksitlendirme

Finansbank kredi kartı borç yapılandırma, Günümüzde çeşitli nedenlerden dolayı kredi kartlarımızın borcunuzu ödeyemez duruma gelebiliyoruz. Bunun sebepleri, gelirimizden fazla harcama ve işlerimizin kötü gitmesi olabilir. Ne zaman başımıza ne geleceğini bilemeyiz. Durum böyle olunca da borcun asgari tutarını ödemeye başlıyoruz. Ancak borcun büyüklüğüne göre de asgari tutarı ödemekte zorlanabiliyoruz. Bu gibi durumlarda da başka yollar arıyoruz. Özellikle de son zamanlarda artan senetle para veren yerler bazen oldukça işe yarar olabiliyor. Ancak bu gibi yerlerin faiz oranları her zaman yüksek oluyor. En doğru yol ise bankanın yapılandırma hizmetine giderek borcu taksitlendirmek olacaktır. Finansbank kredi kartı borç yapılandırma ile ilgili detaylara yazımızın devamını okuyarak ulaşabilirsiniz.

Finansbank Kredi Kartı Borç Yapılandırma

Finansbank müşterileri 12 aya kadar borçlarını yapılandırabiliyor. Oldukça düşük faiz oranı ile 250 TL ile 100.000 TL ye kadar olan borçlarınızı taksitlendirerek daha uzun vadede yapılandırabilirsiniz. Böylece mevcut borcunuzu taksitlendirmiş olarak daha kolay bir şekilde ödeme yapmaya başlayabilirsiniz. Eğer yapılandırma işlemine gitmez ve borcunuzu ödemez iseniz banka sizi takibe alacak ve kara listeye ekleyecektir. Bunun sonucunda da borcunuzu ödedikten sonraki 5 yıl ne kredi kartı alabilir, ne de kredi çekebilirsiniz. Bu yüzden bankanın takibine girmeden yapılandırmaya gitmeniz en doğru yol olacaktır. Aşağıdaki adımlar ile Finansbank kredi kartı borç yapılandırma hizmetine başvurabilirsiniz.

Finansbank Kredi Kartı Borcu Nasıl Yapılandırılır?

Borcunuzu yapılandırmak için 0850 222 0900 telefon numarası ile müşteri hizmetlerini arayarak müşteri temsilcisine bağlanmanız gerekiyor. Daha sonra ise kredi kartı borcunuzun yapılandırma yapılıp, yapılmadığını öğrenmelisiniz. Eğer borcunuz yapılandırılabiliyor ise şubeye giderek, yapılandırma işlemini başlatabilirsiniz.

Ayrıca kredi kart ve kredi borcunuzu kolay bir şekilde ödemeniz için bir başka yol ise borç kapatma kredisi çekmek. Mevcut bankanızın yapılandırma için çıkardığı faiz oranından daha düşük bir şekilde başka bir bankadan borç kapatma kredisi çekerek, paranızın bir kısmının cebinizde kalmasını sağlayabilirsiniz. Borç kapatma kredisi veren bankalar başlıklı makalemizi inceleyerek detaylara ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir:  Cumhurbaşkanı Erdoğan Bugün Asgari Ücret Zammını Değerlendirecek!

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 puan, ortalama: 0,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

Finansbank Kredi Kartı Borç Yapılandırma ve Taksitlendirme Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *