Finansbank Esnaf Kredisi (KOBİ Kredisi Faiz Oranları, Şartları, Hesaplama)

Map Anasayfa Genel Rehber Finansbank Esnaf Kredisi (KOBİ Kredisi Faiz Oranları, Şartları, Hesaplama)
Finansbank Esnaf Kredisi (KOBİ Kredisi Faiz Oranları, Şartları, Hesaplama)

QNB Finansbank esnaf kredisi ile esnafımız bütün ihtiyaçlarını gerek anında onaylı kredilerle, gerekse uzun vadelerde ödeyeceği kredilerde halledebilirler. Yazımızda Finansbank KOBİ kredilerine dair faiz oranları, hesaplama, başvuru şartları ve gerekli evraklar gibi bütün detaylara değineceğiz. Siz değerleri esnaflarımızın kendine en uygun krediyi bulabilmesi için kredileri ve şartları dikkatli bir şekilde okumasında fayda bulunmaktadır. Finansbank’ı diğer bankaların verdiği esnaf kredileri ile karşılaştırmanız için diğer bankalara da değineceğiz. Ayrıca faiz oraları esnaf ve KOBİ’lerimizin kredi notuna ve diğer şartlara göre banka tarafından belirlenmektedir. Sabit bir faiz oranı sunulmamaktadır.

Finansbank Esnaf Kredisi Faiz Oranlar ve Şartları

3 ay geri ödemesiz finansbank esnaf kredisi
3 ay geri ödemesiz Finansbank esnaf kredisi

Yukarıdaki finansçı hanımda dediği gibi 3 ay ertelemeli Finansbank esnaf kredisi verilmektedir. Üstelik bu kredi uzun vadelerde sunulmaktadır. Kredinin erteleme süresi ile birlikte vadesi 120 ay yani 10 yıla kadar çıkabilmektedir. Bu krediyi sadece Türk Lirası olarak kullanmanız mümkündür. Esnaf kredisi başvurunda ki tutarlar için herhangi bir sınırlandırma getirilmemiştir. Başvuru yapan esnafın kredi siciline göre veya aylık gelirine göre değişiklik gösterebilmektedir.

 • 3 ay geri ödemesiz finansbank esnaf kredisi SMS başvurusu için TC Kimlik Numaranızı yazıp 7646‘a mesaj göndermeniz yeterlidir.
 • 0850 222 1 900 Finansbank müşteri hizmetlerine direk bağlanarak başvuru yapabilir,
 • Yada size en yakın QNB Finansbank şubesine gidip başvurunuzu yapabilirsiniz.
 • Esnaf Kredisi Veren Bankalar makalemizde bütün bankalardan ve devlet desteklerinden bahsettik.

Finansbank Esnaf Kredisi: “KOBİ Para Cepte”

KOBİ Para Cepte esnaf kredisi kampanyasıyla verilen hızlı kredi türüdür. Anında başvuru ile onaylanan krediniz aynı gün içerisinde hesabınıza yatar. Kredi başvuru üst limiti 50.000 TL’ye kadar olmaktadır. KOBİ kredilerinin faiz oranları kişiye özel belirlenmektedir. Kredi başvurusu için ilk etapta bir SMS atmanız yeterlidir. TC kimlik numaranızı yazıp yine 7646‘a göndermelisiniz. Fakat, Finansbank esnaf kredisi başvuru işlemini yapan kişi firma sahibi yada ortağı olmalıdır. Akabinde ön onaydan geçen kredinizin onaylanma mesajı size hemen bildirilecektir. Onaylanan kredinizi kullanmanız için aşağıdaki belgeleri en kısa zamanda bankaya ibraz etmeniz gerekiyor.

 • Firma sahibinin veya ortağının kimlik fotokopisi
 • Vergi levhası
 • İmza beyannamesi
 • Esnaf sicil kayıt beyannamesi veya oda kayıt belgesi
 • Halkbank Esnaf Kredisi ile 200.000 TL ye kadar faizsiz kredi alabilirsiniz.
İlginizi çekebilir:  Bekçi Alımı Yapılacak (Şartlar ve Başvuru)

Finansbank Esnaf Kredisi Şartları: “KOBİ Para Cepte”

 • Bu hızlı krediden faydalanacak esnaflarımızın resmi cirosu 2 milyon TL ve altında olmalıdır.
 • Kredi başvurunuzun değerlendirmeye alınması için başvuruyu yapan kişinin firma sahibi veya ortağı olması gerekmektedir.
 • SMS ön onayının ardından şubece başvurunuz ayrıca değerlendirmeye alınır. Ön onay sonrası şubeye gidince kredi başvurunuz olumlu görülmeyebilir.
 • Başvuru yapan esnaflarımız belirtilen gerekli belgeleri gün içerisinde hazırlayıp bankaya sunmalıdır. Ki krediniz aynı gün içerisinde hesabınıza aktarılsın.
 • Esnaf Kefalet Kredisi Hesaplama yazımızda 7 çeşit, 150.000 TL limitli ve %0,33 faizli kredilerden bahsettik.

Büyümek İsteyen Esnaflarımıza Cosme Esnaf Kredisi

Avrupa birliği yatırım fonu desteği kapsamında büyümek isteyen esnaflarımıza verilen kredilerdir. Finansbank esnaf kredisi kampanyalarında en yenisi bu kredidir. 2,3 Milyar Euroluk bir bütçe harcanan bu kredinin başvurusu için gerekli şartlar;

 1. Başvuru yapan işletmenin 10 kişiden fazla çalışanının olmaması gerekiyor.
 2. 6 ay ile 60 ay arasında faaliyet göstermiş işletmeler için kullandırılır.
 3. Son firma cirosu 2 milyon TL altında olan işletmeler.
 4. Tütün, alkol, silah satışı veya yasa dışı sektörler için kullandırılmamaktadır.

Kredi başvurusu ve kişiye özel faiz oranlarını öğrenmek için Finansbank şubelerine gidebilirsiniz. Ayrıca kredi detayları hakkında bilgi almak içinde şubeye gitmeniz mümkündür.

İlginizi çekebilir: Vakıfbank Esnaf Kredisi %0,99 faiz oranı ile verilmektedir.

İpotekli Finansbank Esnaf Kredisi Şartları 2018

İpotekli Finansbank esnaf kredisi ile işinizi büyütebilir ve uzun vadelerde kredi ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Arsa, konut veya iş yerinizi ipotek gösterebilirsiniz. 1.000.000 TL‘ye kadar kredi kullanmanız mümkündür. 120 aya varan vade imkanlarından da faydalanabilirsiniz. Esnaf kredisi için iş yerinizin yıllık cirosu 0 TL üstünde olması yeterlidir. Söz konusu destek kredisini döviz cinsinden kullanamazsınız. İpotek gösterilecek iş yerinin veya konutun ekspertiz değerinin en fazla %75’ine, arsanın ise %50’sine kadar kredi verilmektedir. Teminat gösterilen taşınmaz üzerine sigorta yapılmaktadır. Kredi başvurusu sadece şube üzerinden yapılabilmektedir. Diğer bankaların ipotekli kredileri için İpotekli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar yazımızı okumanızda fayda var.

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 puan, ortalama: 5,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

Finansbank Esnaf Kredisi (KOBİ Kredisi Faiz Oranları, Şartları, Hesaplama) Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *