Finansbank ATM Sim Bloke Kaldırma (TÜM YÖNTEMLER)

Map Anasayfa Genel Rehber Finansbank ATM Sim Bloke Kaldırma (TÜM YÖNTEMLER)
Finansbank ATM Sim Bloke Kaldırma (TÜM YÖNTEMLER)

4.5 G uyumlu telefonlarda yeni sim kart aldıysanız bankadan ve ATM’lerden bunu güncelleyerek sim bloke kaldırma işlemi yapmak zorundasınız

Dijital bankacılık sistemini aktif eden QNB Finansbank, sizlere pratik çözümler sunuyor. Eğer sizlerin banka şifresiyle giriş yapmanız durumunda hata alıyorsanız ve ekranda sim kart bloke edilmiştir uyarısı ile karşılaşıyorsanız, 4.5 G uyumlu yeni sim kartı aldıysanız, sim kart bloke kaldırma işlemi yapmanız gerekiyor. Bu problem ile karşılaşan müşteriler aşağıda açıklayacağımız yöntemlerden bir tanesini tercih ederek, bloke kaldırabilir. Sim kart bloke uygulaması, müşterilerin güvenliği için yapılan tedbirlerdir. Farklı bir operatöre geçiş yapılması durumunda müşteri internet şifresi ile bankacılık sistemine giriş yapamaz ve bloke işlemi gerçekleşir. Doğal olarak blokenin kaldırılması için uygulanması gereken adımlar vardır. Oldukça basit olan sim kart bloke kaldırma işlemi QNB Finansbank birçok alternatif yolları sizlere sunuyor. Bu yollar ise;

QNB Finansbank Şubeler ile SIM Kart bloke kaldırma

QNB Finansbank sim kart bloke işlemiyle karşı karşıya kalan müşteriler için ilk yöntem, şubeleri ziyaret etmektir. Tek kullanımlık şifresi bloke olan müşteri banka şubelerine şahsen giderek müşteri temsilcisi vasıtası ile tek kullanımlık şifrelerini alabilir ve blokeyi kaldırabilir. Bu işlem zamanı kısıtlı olan kişiler için pek tercih edilmiyor diyebiliriz.

QNB Finansbank Telefon Bankacılığı ile SIM Kart bloke kaldırma

QNB Finansbank sim kart bloke kaldırma 2018 konusunda sizlere önereceğimiz diğer bir yöntem ise, 7/24 bankacılık hizmetlerinin sizlere sunulduğu telefon bankacılığı hizmetidir. Sim kart bloke olmasıyla beraber sistemlerde kayıtlı cep telefonu üzerinden 444 0 900 veya 0850 222 0 900 numaralarından QNB Finansbank Telefon Şubesi aranması gerekiyor. Bunun devamında Şifre İşlemleri >  Şifre Blokesi Kaldırma işlem adımları takip edilir ve bloke kalkar.

QNB Finansbank İnternet ile SIM Kart bloke kaldırma

QNB Finansbank sim kart bloke kaldırma için kullanılan bir diğer yöntem ise, İnternet sitesidir. Sim kart bloke olduktan sonra QNB Finansbank Finans Şifre işlemleri sayfası ve devamında Sim kart bloke kaldırma, Kredi kartı / Banka kartı seçimi , bilgi girişi işlem adımları uygulanarak internet sayfası kullanarak bloke kaldırılmaktadır.

İlginizi çekebilir:  Yapı Kredi Eft iptal Etme - Nasıl Yapılır ? - 2 Farklı Yol

QNB Finansbank ATM’leri ile SIM Kart bloke kaldırma

Türkiye’nin artık her ilinde ve ilçesinde yer alan Finansbank ATM’leri de bloke kaldırmak için önerilen bir diğer yöntemdir. Bankamatiğe giriş yaptıktan sonra sırası ile bu adımları takip etmenizi öneririz. Şifre işlemleri, Bloke Kaldırma işlem adımları uygulanarak Enpara ve QNB Finansbank sim kart bloke kaldırma gerçekleştirilir ve tek kullanımlık şifre sizlere gönderilir.

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 puan, ortalama: 5,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

Finansbank ATM Sim Bloke Kaldırma (TÜM YÖNTEMLER) Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Finansbank ATM Sim Bloke Kaldırma (TÜM YÖNTEMLER) Yazısı İçin Yapılan Yorumlar.
 1. Emrah

  Sim bloke

  • access_time 4 Eki 2019, 15:55
  • Cevapla
 2. Bıbı sha nazarifiqa

  Kira yardımı varımış

  • access_time 16 Oca 2021, 21:14
  • Cevapla
 3. Bıbı sha nazarifiqa

  Kira yardımı varımış Ankara 06

  • access_time 16 Oca 2021, 21:14
  • Cevapla