Fibabanka İnternet Bankacılığı Şifresi Nasıl Alınır?

Map Anasayfa Genel Rehber Fibabanka İnternet Bankacılığı Şifresi Nasıl Alınır?
Fibabanka İnternet Bankacılığı Şifresi Nasıl Alınır?

Fibabanka İnternet Bankacılığı Şifresi Nasıl Alınır? Günümüz teknolojisi ile oturduğumuz yerden bir çok işimizi artık bir kaç tıkla halledebiliyoruz. Evimizden çıkmadan alışverişimizi yapabiliyor, faturaları ödeyebiliyor ve her hangi bir şeyler satın alıp, ödeme işlemi yapabiliyoruz. Teknoloji sadece bahsettiğimiz bu işleri kolaylaştırmadı. Bankacılık işlemlerimizi de bulunduğumuz konumdan sadece internet bağlantısı ile kolayca halledebiliyoruz. İnternet bankacılığı ile oturduğumuz yerden birisine para gönderebiliyor, kredi kartı borcunu ve elektrik, su gibi faturalarımızı yatırabiliyor ve döviz alıp bozdurabiliyoruz. Tabi ki yaptıklarımız bunlarla sınırlı değil. Saymadığımız daha bir çok işlem gerçekleştirebiliyoruz. Fibabanka müşterileri de bu saydıklarımızdan kolaylıkla faydalanabiliyor. Eğer bir Fibabanka, müşterisi iseniz aşağıdaki adımları takip ederek kolayca internet bankacılığı için şifrenizi alarak, internet bankacılığını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Fibabanka İnternet Bankacılığı Şifresi Nasıl Alınır?

Fibabanka’nın internet bankacılığını ilk kez kullanacaklar aşağıdaki adımları takip ederek hem hesaplarını oluşturabilirler hemde yeni şifrelerini alarak internet bankacılığını kullanmaya başlayabilirler. Böylece internet bankacılığı ile para transferi, kredi kartı borcu ve fatura ödeme, döviz alıp satma, borsa işlemlerini şubeye gitmeden oturdukları yerde yapabilirler. Aşağıdaki yol ile Fibabanka internet bankacılığı şifre alma işlemini gerçekleştirerek, internet ve mobil bankacılığını kullanmaya başlayabilirsiniz.

  • https://internetsubesi.fibabanka.com.tr/WebApplication.UI/default.aspx?lang=TR ilk olarak bu adrese tıklıyoruz.
  • Bağlantı adresi açıldıktan sonra ise sağ üstte bulunan “yeni bireysel kullanıcı talebi” butonuna tıklıyoruz.
  • Daha sonra karşımıza gelen “kart numarası” ve “müşteri numarası” seçeneklerinden birini seçerek ilerliyoruz.
  • Sizden istenilen müşteri numarasını ve TC kimlik numarasını girip, cep telefon numaramızı yazıyoruz.
  • Ardından eğer telefon bankacılığı şifremizi biliyorsak “tek kullanımlık şifre gönder” alanını işaretlemeden, eğer bilmiyorsak alanı işaretleyerek devam edip, bizden istenilen bilgileri eksiksiz bir şekilde giriyoruz.
  • Bilgileri girdikten sonra ise cep telefonumuza gelen şifre ile artık internet bankacılığını kullanmaya başlayabiliriz.
İlginizi çekebilir:  Üniversite Öğrencilerine Burs Veren Kurumlar

Yukarıdaki adımları takip ederek kolayca internet bankacılığı için kaydınızı oluşturup, şifrenizi alabilir ve internet bankacılığının faydalarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Fibabanka İnternet Bankacılığı Şifremi Unuttum

Daha önce Fibabanka’nın internet bankacılığını kullanmış ve uzun bir zaman sonra girmeyince de şifrenizi unutmuş olabilirsiniz. Bu durumda da Fibabanka’nın sayfasından yeni bir internet bankacılığı şifresi alarak, tekrar internet bankacılığını kullanmaya başlayabilirsiniz. Şifresini unutanlar aşağıdaki yolu takip ederek, yeni şifrelerini alabilirler.

  • https://internetsubesi.fibabanka.com.tr/WebApplication.UI/default.aspx?lang=TR yukarıda olduğu gibi yine bu adrese tıklayın.
  • Sayfa açıldıktan sonra ise alt bölümdeki “şifrenizi unuttuysanız lütfen tıklayınız” bağlantısına tıklayıp, müşteri veya kart numarası seçeneklerinden birini seçin.
  • Daha sonra gelen ekrandan hangisini seçtiyseniz ona göre ya müşteri numaranızı yada kart numaranızı ve şifrenizi, TC kimlik numaranızı ve cep telefon numaranızı yazıp devam butonuna tıklayınız.
  • Gelen ekranda da annenizin kızlık soyadının 2. ve 5. harfini yazıp, cep telefonunuza gelen tek kullanımlık şifrenizi ekrana yazarak, yeni şifrenizi alabilirsiniz.

Yukarıdaki işlemler ile Fibabanka’nın internet bankacılığını kullanmaya başlayarak, şubeye gitmeden çoğu bankacılık işlemlerinizi oturduğunuz yerden yapmaya başlayabilirsiniz.

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 puan, ortalama: 0,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

Fibabanka İnternet Bankacılığı Şifresi Nasıl Alınır? Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *