Faizsiz Kredi Veren Bankalar ve Detayları

Map Anasayfa Destekleme Faizsiz Kredi Veren Bankalar ve Detayları
Faizsiz Kredi Veren Bankalar ve Detayları

Son günlerde artan maddi sıkıntılar nedeniyle bir çok vatandaşımız kredi arayışına girdi. Kredi faizlerinde yaşanan düşüş dalgasının ardından gelen yükseliş, vatandaşlarımızı düşük faizli kredi arayışına itti. İşte bu noktada bazı bankalar devreye giriyor. Bu bankaların başlattığı kampanyalar ile bir çok vatandaşımız faizsiz kredi kullanma imkânı yakalayabiliyor. Faizsiz kredi veren bankalar hakkında vatandaşlar tarafından merak edilen bir çok sıcak gelişme gündem oldu. Bu sıcak gelişmeleri anlatacağımız, faizsiz kredi veren bankalar hangileri, faizsiz kredi veren banka var mı, şartlar, başvuru ve detayları hakkında bilgi vereceğimiz yazı dizimize başlıyoruz.

Faizsiz Kredi Nedir ?

Faizsiz kredi ile banka müşterileri; ihtiyaç, taşıt ve konut gibi kredileri herhangi bir faiz ödemeden kullanabiliyor. Uygun ödeme planları, uygun vadeler ve müşteriyi destekleyici şartlar sunan bankaları devlet destekliyor. Bankalara göre şartları ve detayları farklılık gösteren faizsiz kredilerden yararlanmak isteyenler bankaların belirlediği plân dahilinde bu kredileri kullanabilirler. Faizsiz kredi kullanmak isteyen vatandaşlar, başvurularını dijital ortamdan ve banka şubelerinden yapabiliyorlar.

Kuveyt Türk Faizsiz Kredi Detayları

Kuveyt Türk’ün başlattığı yeni kampanya ile birlikte müşteriler faizsiz kredi fırsatı yakalamışlardır. Kişinin krediyi kullanacağı malı önce kendisi satın alan Kuveyt Türk, alınan mala eklediği kâr ile birlikte krediyi kullandırdığı kişiye bu malı satmaktadır. Böylelikle herhangi bir faiz uygulamayan banka, kişinin kabul etmesi durumunda helal bir kredi kullandırmış olmaktadır. Kullanılan kredinin ödemelerinde de kolaylık sağlayan banka, kişiyle ortak koşullar belirleyerek taksitlendirme yapmaktadır.

Ziraat Bankası Faizsiz Kredi Detayları

Bir çok yatırım aracıyla vatandaşın ilk tercihleri arasında yer alan Ziraat Bankası, müşterilerine sağladığı imkanlar ile birlikte faizsiz kredi de vermektedir. Esnaf kooperatifleri ve KOSGEB sayesinde sağlanan imkanlar çerçevesinde Ziraat Bankası tarafından vatandaşlara faizsiz kredi verilmektedir. Bu kredi hakkında detaylı bilgileri şubelerinden veren banka, faizsiz kredi isteyenleri banka şubelerine beklemektedir.

İlginizi çekebilir:  4 Bankadan Anında Onaylı 6.500 TL Kredi

Halkbank Faizsiz Kredi Detayları

Halkbank da KOSGEB ve TESKOMB‘un (Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri Merkez Birliği) destekleriyle faizsiz kredi vermektedir. Faizsiz kredi ihtiyacı olan müşterilerini banka şubelerine davet eden Halkbank, uygun ödeme koşulları ve müşteri destekli kredi fırsatıyla cazip teklifler sunmaktadır. Önceliği müşterilerinin içini rahatlatmak olarak gören Halkbank’ın faizsiz kredisinden faydalanmak için size en yakın Halkbank şubesine başvurmanız gerekmektedir.

TEB (Türkiye Ekonomi Bankası) Faizsiz Kredi Detayları

Faizsiz kredi hizmetini sadece kendi müşterilerine sunan Türkiye Ekonomi Bankası, bu krediden yararlanmak isteyenleri şubelerinde ağırlamak istiyor. Devlet desteği ile yürütülen faizsiz kredi kampanyası, sadece belirli şartları sağlayan TEB müşterilerine sunulmaktadır. Belirlenen şartları sağlayan müşterilere faizsiz kredi hizmeti verilmektedir. Şartları ve diğer detayları görüşmek için en yakın TEB şubesine bizzat gidilmesi gerekmektedir.

Bu yazımızda sizleri faizsiz kredi veren bankalar hangileri, faizsiz kredi veren banka var mı, şartlar, başvuru ve detayları hakkında bilgilendirmeye çalıştık. Merak ettiklerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlere gönderebilirsiniz. Uzmanlarımız size en kısa sürede yardımcı olacaklardır.

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 puan, ortalama: 0,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

Faizsiz Kredi Veren Bankalar ve Detayları Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Faizsiz Kredi Veren Bankalar ve Detayları Yazısı İçin Yapılan Yorumlar.
  1. Beyazit

    Slm ev Alaçam 110 bin peşinat verdim 75 bin borcum kaldi faizsiz kredi nasıl alabilirim

    • access_time 11 Kas 2020, 22:28
    • Cevapla