Faizsiz Kredi Kartı Veren Bankalar 2020

Map Anasayfa Kredi Kartları Faizsiz Kredi Kartı Veren Bankalar 2020
Faizsiz Kredi Kartı Veren Bankalar 2020

Faizsiz kredi kartı veren bankalar var mı? Tabii ki faizsiz olarak kredi veren ve dinen de caiz olan kredi kartları mevcuttur. Bu kartlar katılım bankaları tarafından vatandaşa faiz uygulamadan verilmektedir. Ayrıca bu kartların bazıları yıllık kart ücreti almazlar. Bu kartlar ile çektiğiniz nakit avanslara faiz ödemezsiniz. Ek olarak, harcadıkça puanlar kazanırsınız. Türkiye de faizsiz kredi kartı veren bankaları ve özelliklerini AYRINTILI olarak inceledik. Yapmanız gereken, hangi kartın size daha avantajlı geldiğini anlamak için yazımızı detaylıca okumanızdır. İşte o bankalar ve verdiği kartları.

Kuveyt Türk “Sağlam Kart” Faizsiz Kredi Kartı

Bu kredi kartı gerçekten ismi gibi sağlam bir kredi kartında bulunması gereken özellikleri taşıyor. Evvela bu karta yıllık ücret ödenmediğini bilmelisiniz. Yani diğer bankalardaki kartlara aylık 400 TL’ye varan kart ücretini ödemenize gerek yok.

 • Eğitime ve sağlık harcamalarınız da vade farksız 5 taksit yapabilirsiniz. (Vade farksız: Aldığınız bir ürüne taksit yaparken faiz ödemezsiniz. Peşin fiyatına alırsınız.)
 • Kredi kartınızı bir yıl boyunca 200 TL üstü düzenli olarak kullanıp ve ekstrelerinizi aksatmadan öderseniz 50 TL değerinde altın puan verilir.
 • Acil nakit ihtiyaçlarınızda faizsiz nakit avans özelliğinden faydalanabilirsiniz.
 • Anlaşmalı iş yerlerinden yaptığınız alışverişlerinizde anında indirim fırsatlarından faydalanabilirsiniz.
 • Sağlam Kart; Platin, Gold ve Klasik olmak üzere 3 sınıfa ayrılmaktadır.
 • Kartta dikkat etmeniz gereken ilk husus asgari ödeme tutarıdır. Hesap özetinizde ki asgari ödeme tutarı %100′dür. Ödenmeyen her miktar için %2.34 ceza oranı uygulanmaktadır.
 • Sağlam kartınız ile limitinizin %10’u kadar nakit avans çekebilirsiniz. Kart limitiniz 5.000 TL ise 500 TL nakiv avans kullanabilirsiniz.
 • Nakit avans kullanımı için sizden 1,25 TL tahsis edilmektedir.
 • Faizsiz olarak çektiğiniz nakit avansı ilk ekstre de ödemeniz gerekiyor.
İlginizi çekebilir:  Kredi kartı asgari ödeme hesaplama nasıl yapılır ?

Türkiye Finans Happy Faizsiz Kredi Kartı

faizsiz kredi kartı veren bankalar 2020 yılı için faizsiz nakit avans, happy kredi kartı
faizsiz kredi kartı veren bankalar 2020

Türkiye’nin önde gelen katılım bankalarından olan Türkiye Finans, Garanti bankası ile yaptığı anlaşma çerçevesinde bonus özellikli bir kredi kartı çıkarmıştır. Bonus kartın bütün özelliklerini barındırmaktadır.

 • Happy Bonus kredi kartı ile 550 BİN’e yakın iş yerinden alışveriş yaptıkça bonus puan kazanabilirsiniz.
 • 50 TL’ye kadar temassız kart özelliğini kullanarak alışveriş yapabilirsiniz.
 • Peşin alışverişlerinizi, bankanın belirlediği kar payı oranıyla taksitlendirme yapabilirsiniz.
 • 50 TL üstündeki bütün harcamalarınızda taksitlendirme yapabilirsiniz.
 • Nakit avans özelliği ile ihtiyacınız olan miktarı çekip, vade farksız olarak ödeyebilirsiniz.
 • ​Happy Kart Gold, yaptığınız harcamalarda diğer kartlara oranla daha çok Bonus kazanırsınız.
 • Happy Kart Platinum, diğer kartlarda olmayan ve size özel kampanyalardan yararlanabilirsiniz.
 • Happy Zero, diğer happy kredi kartlarının özelliklerini içinde barındırır lakin bu kart iin yıllık aidat ödemezsiniz.
 • Happy Anne, annelerin çocuklarına yapacakları yatırımlar için oluşturulmuş bir kredi kartıdır.
 • Haremeyn Kart, sayesinde hac ve umre ziyaretlerinizde gönül rahatlığı ile alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Bildiğiniz gibi tanıttığımız bütün bankalar faizsiz kredi kartı vermektedir. Bu nedenle hac ve umre ziyaretlerinizde gönül rahatlığıyla harcama yapabilirsiniz.

Albaraka World Kredi Kartı

Faizsiz kredi kartı veren bankalar 2018, faizsiz kredi kartı veren banka varmı, faizsiz nakit avans veren kredi kartı hangisi
Faizsiz kredi kartı veren bankalar 2018 – 2019 Güncel

Faizsiz kredi kartı veren bankalar listemizde ki son kart, Albaraka World kredi kartıdır. Bu kredi kartı tamamen faizsizlik prensibi üzerine oluşturulmuştur. Worldcard’a ait bütün özelliklerin barındığı bu kredi kartını gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Fakat bu kredi kartı il nakit avans kullanamazsınız. Kartın nakit avans hizmeti bulunmamaktadır. Kredi kartına ait asgari ödeme tutarı yoktur. Döneme ait borcunuzun hepsini ödemeniz gerekiyor. Kart başvurunuzu Albaraka bankalarından yapabilirsiniz. Kartınız hemen orada aktif edilip size teslim edilir. Bütün World avantajlarından ve fırsatlarından eksiksiz olarak faydalanabilirsiniz. Harcadıkça kazandığınız World puanlarınız 24 saat içerisinde hesabınıza yansıtılır.

İlginizi çekebilir:  Kredi Kartı Aidatı İadesi (Dilekçe Örneği)

World Platinum Kredi Kartı: Seyahatten medikale, bir çok alanda yapacağınız harcamalarınızda ayrıcalık sahibi olursunuz.

World Sanal Kredi Kartı: Albaraka Worldcard üzerine açabileceğiniz sanal kredi kartıdır. İnternet üzerinden yapacağınız alışverişlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. İsminden de anlaşılacağı gibi fiziki bir kredi kartı değildir. Sanal kartınız mevcut kredi kartınız üzerine açılır ve yıllık ücret alınmaz. Diğer bankalara ait kartlar hakkında bilgi edinmek için Kredi Kartları bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz. Faizsiz kredi kartı veren bankalar bunlardır. Sormak istedikleriniz için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 puan, ortalama: 5,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

Faizsiz Kredi Kartı Veren Bankalar 2020 Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *