Enpara İhtiyaç Kredisi (Faiz ve Hesaplama)

Map Anasayfa İhtiyaç Kredileri Enpara İhtiyaç Kredisi (Faiz ve Hesaplama)
Enpara İhtiyaç Kredisi (Faiz ve Hesaplama)

Dijital bankacılık adına ülkemizde çığır açan bankalardan biri olan QNB Finansbank’ın dijital şubesi Enpara, sunduğu uygun faiz oranları ve masrafsız kredi seçenekleriyle kredi çekmeyi düşünen vatandaşları cezbediyor. Sizlere bu yazımızda dosya masrafsız ve tahsis ücreti olmayan Enpara İhtiyaç Kredisi faizi, başvuru şartları, nasıl başvurulur, gereken evraklar, vade sayısı, taksit seçenekleri ve hesaplama ile ilgili bilgilendireceğiz.

Neden Enpara ?

Gerek Enpara Şirketim, gerek Enpara Kredi Kartı, gerek Enpara internet şubesi giriş kolaylığı, gerek Enpara müşteri hizmetleri iletişim kolaylığı, gerek ücretsiz eft ve havale seçenekleri ile son dönemlerde uyguladığı “Dosya Masrafı Yok, Tahsis Ücreti Yok!” sloganıyla ön plana çıkan Enpara İhtiyaç Kredisi finans yönünden piyasadaki tüketiciye çok cazip gelmektedir.

Enpara sadece bunlarla değil; döviz alım satımda ve altın alış ve satış seçeneklerinde uyguladığı dar makasla da bir çok vatandaşın ilgisini çekmektedir. Şubesiz bankacılık olarak çıktıkları yolda büyük bir ilerleme kaydeden Enpara düşük faiz seçeneğiyle ihtiyaç kredileri içinde de kendini üst sıralara taşımayı başardı.

Enpara İhtiyaç Kredisi Başvuru Şartları Neler ?

Enpara başvuru sırasında sizden herhangi bir belge, kefil ya da teminat istemez. Başvurunuz olumlu sonuçlanırsa, başvuruda belirttiğiniz bilgilerin doğruluğunu ispatlamak adına bazı müşterilerinden T.C. kimlik kartı veya ehliyet (sürücü belgesi), gelir belgesi(maaş bordrosu) ya da ticaret sicil belgesi, vergi levhası, kefil ya da teminat talep edilebilir.

Enpara İhtiyaç Kredisi Başvurusu Yapmak İstiyorum

Enpara.com üzerinden ihtiyaç kredisi alabilmeniz için kredi başvurusunda bulunmanız ve başvurunuzun olumlu değerlendirilmesi gerekmektedir. Mevcut Enpara.com müşterileri Enpara.com İnternet veya Cep Şubesi’nden, henüz Enpara.com müşterisi olmayanlar ise aşağıda bulunan başvuru linkini kullanarak başvurabilirler.

Enpara İhtiyaç Kredisine başvurmak için buraya tıklayın

İlginizi çekebilir:  Vadeli Altın Hesabı Faiz Oranları (Getiri Hesaplama)

İhtiyaç kredisi başvuruları QNB Finansbank kredi politikaları çerçevesinde değerlendirilir. Daha önce kullanmış olduğunuz kredilerin ve kredi kartlarının ödemelerini geciktirmeden, düzenli olarak yapmış/yapıyor olmanız ve şu anda düzenli bir gelirinizin olması veya son dönemlerde Enpara.com’da bir birikiminizin olması başvurunuzun olumlu değerlendirilmesini sağlayacak en önemli etkenlerdir.

Kredi başvuruları ortalama bir kaç dakika içerisinde, en geç 8 iş saati içerisinde, değerlendirilerek sonuçlandırılır. Eğer Enpara.com müşterisiyseniz değerlendirme sonucunun olumlu olması durumunda internet veya cep şubemizden kredi ödeme planınızı ve sözleşmesini onaylayarak kredinizi anında kullanabilirsiniz. Eğer Enpara.com müşterisi değilseniz, öncelikle sizi kısa bir süre içinde adresinizde ziyaret ederek Enpara.com müşterisi yaparlar.

İhtiyaç kredisi taksitlerinin ödeme planında belirtilen şekilde, her ay zamanında ve eksiksiz olarak ödenmesi gerekir. Kredi taksitlerinizi Enpara.com İnternet Şubesi, Cep Şubesi, Çözüm Merkezi ve QNB Finansbank ATM’lerinden ödeyebilirsiniz. Ayrıca, taksit ödeme günlerinde Enpara.com Vadesiz TL hesabınızda yeterli bakiye bulunması durumunda taksitleriniz, hiçbir ek işlem yapmanıza gerek kalmadan, hesabınızdan otomatik olarak tahsil edilir.

Kredinizi dilediğiniz zaman vadesinden önce kapatabilir, taksitlerini erken ödeyebilir veya toplu bir ara ödeme yapabilirsiniz. Bu durumlarda oluşacak faiz indirimlerinden yararlanırsınız.

Enpara İhtiyaç Kredisi İçin Gereken Belgeler Nelerdir ?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Enpara müşterisi olanlardan herhangi bir belge, evrak, teminat, kefil vb.. istemez. Enpara müşterisi olmayanlar için önce Enpara müşterisi olma şartı bulunmaktadır. Bunun için de Enpara müşterisi olma talebinizden sonra sizlerin vereceği adreste sizleri ziyaret ederek sizi Enpara.com müşterisi yaparlar.

Enpara İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı Nedir ? Masraf Var mı ?

Enpara.com müşterilerine %2,35 ile %2,55 aralığında bir faiz seçeneği sunmaktadır. Bu faiz fırsatından yararlanmak için tek şart Enpara müşterisi olmanızdır. Dijital bankacılıkta açtığı çığıra ihtiyaç kredisinde uyguladığı 0 masraf ile farklı bir boyut kazandırmaktadır. Yani Enpara.com İhtiyaç Kredisi’nde dosya masrafı ve tahsis ücreti yok. Dosya masrafsız ve tahsis ücretsiz bu krediden yararlanmak isteyenler için kaçırılmaz bir fırsat olarak öne çıkmaktadır.

İlginizi çekebilir:  Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar 2019 (Hemen)

Ne Kadar Kredi Çekebilirim ? Enpara Taksit ve Vade Seçenekleri Neler ?

Enpara.com İhtiyaç Kredisi’ni en az 1.000 TL, en fazla 50.000 TL olarak, 1 aydan 36 aya kadar vadelerle kullanabilirsiniz. İhtiyaç kredisi belirli bir vade boyunca aylık eşit taksitler halinde geri ödenmektedir. Kredinizi dilediğiniz zaman vadesinden önce kapatabilir, taksitlerini erken ödeyebilir veya toplu bir ara ödeme yapabilirsiniz. Bu durumlarda oluşacak faiz indirimlerinden yararlanırsınız.

Enpara.com İhtiyaç Kredisi Hesapla

Masrafsız krediden yararlanmak isteyen müşteriler için Enpara.com İhtiyaç Kredisinin hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Sizlere bir örnek teşkil etmesi için örnek miktarı 10.000 TL, vade seçeneğini de üç ayrı yıl olarak belirledik.

Kredi MiktarıVade SayısıFaiz OranıAylık TaksitToplam Geri Ödeme
10.000 TL12 Ay%2,351.000,88 TL12.010,56 TL
10.000 TL24 Ay%2,45594,46 TL14.267,04 TL
10.000 TL36 Ay%2,55470,94 TL16.953,84 TL

Tabloya baktığımızda Enpara.com’un dosya masrafı, tahsis ücreti olmayan ihtiyaç kredisinin gayet cazip olduğunu görebiliriz. Sizlere Enpara.com İhtiyaç Kredisi faiz oranları, başvuru şartları, nasıl başvurulur, gereken evraklar, vade sayısı, taksit seçenekleri ve hesaplama tablosuyla ilgili bilgiler verdik. Enpara ile ilgili merak ettikleriniz varsa aşağıdaki yorum bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 puan, ortalama: 0,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

Enpara İhtiyaç Kredisi (Faiz ve Hesaplama) Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *