En Düşük Faizle En Uygun Konut Kredisi Veren Bankalar [Güncel 2019]

Map Anasayfa Genel Rehber En Düşük Faizle En Uygun Konut Kredisi Veren Bankalar [Güncel 2019]
En Düşük Faizle En Uygun Konut Kredisi Veren Bankalar [Güncel 2019]

En Uygun Konut kredisi veren bankalar, konut almak herkesin isteği. Herkes bir kendisine ait bir evi olsun ister. Özellikle de kirada oturan kişiler, kiradan kurtulabilmek için ev almayı hedefler. 2019 yılında ev almak sadece ev sahibi olmak için değil, yatırım amaçlı da oldukça önemlidir. Çünkü ev asla zarara uğratmaz bilakis, kar ettirir. Ev durdukça değerleneceği için sattığınızda da oldukça güzel kazanç elde edebilirsiniz. Yada alıp kiraya vererek de aylık olarak kazanç sağlayabilirsiniz. Yani ev almak oldukça avantajlı bir durumdur.

Günümüzde ev almak biraz lükse kaçmaya başladı. Son zamanlarda konut kredisi faiz oranlarının artması ile kredi çektiğiniz zaman çok yüksek meblağlar ödeyebilirsiniz. Bu yüzden kredi çekmeden öncede iyi bir araştırma yapmak oldukça önemlidir. Bu sayede hangi bankadan daha az faiz ile kredi çekeceğinizi bulabilir ve daha az faiz ile kredi çekerek, daha az meblağlar ödeyebilirsiniz. Bizde sizler için bu yazımızda en uygun konut kredisi veren bankaları 2019 yılı için listeledik. Bu bankaların faiz oranlarına bakarak, en düşük faiz oranına sahip konut kredisini öğrenebilir ve böylece kredinizi en düşük meblağda ödemeye başlayarak paranızın bir kısmının cebinizde kalmasını sağlayabilirsiniz.

Başlıklar

İlginizi çekebilir:  Sera Kurmak İçin Devlet Desteği 2018 (Hibe ve Faizsiz Kredi)

En Uygun Konut Kredisi Veren Bankalar

En uygun konut kredisi veren bankaları bulmak oldukça önemlidir. Bu sizlere oldukça kar ettirir ve böylece paranız cebinizde kalır. Kalan paranız ile de evinize bir kaç tadilat da yaptırabilir yada borcunuzu daha kolay bir şekilde ödeyebilirsiniz. Bu yüzden araştırmalarımız neticesinde sizlere 2019 yılı için bankaların güncel konut kredisi faiz oranlarını yazımızın devamında listeledik. Bu listeye göz gezdirerek konut kredisi çekerken sizin için daha doğru bankayı bulabilirsiniz.

İş Bankası Konut Kredisi Faiz Oranı

Türkiye’nin önde gelen bankalarından olan İş Bankası, hayat sigortalı olarak yüzde 1,72 faiz oranı ile müşterilerine konut kredisi imkanı sunmakta. Eğer ki hayat sigortası olmadan çekerseniz bu sefer ise yüzde 1,85 faiz oranı ile kredi vermektedir.

Ziraat Bankası Konut Kredisi Faiz Oranı

Devletin bankası olan Ziraat Bankası, yüzde 1,28 faiz oranı ile 120 ay a kadar vade imkanı ile kredi imkanı sunmaktadır. Kendinize göre bir ödeme planı belirleyerek, en kolay şekilde ödeme yapabilirsiniz.

Vakıfbank Konut Kredisi Faiz Oranı

Vakıfbank, SarıPanjur ile yüzde 1,28 konut kredisi veriyor. 120 Ay’a kadar vadeyle konut kredisi veren Vakıfbank, çeşitli ödeme yöntemleri ile müşterilerinin kolay ödeyebileceği şekilde kredi imkanı tanıyor.

Garanti Bankası Konut Kredisi Faiz Oranı

Türkiye’nin en büyük özel bankalarından olan Garanti Bankası ise 120 Ay’a kadar vadeye yüzde 1,65 faiz oranı ile konut kredisi imkanı sunarken, 240 Ay’a kadar da yüzde 1,91 faiz oranı ile kredi vermektedir.

Finansbank Konut Kredisi Faiz Oranı

Finansbank’da Türkiye’nin önde gelen özel bankaları arasındadır. Finansbank’ın konut kredisi faiz oranı ise 120 Ay’a kadar yüzde 1,8 iken 180 Ay’a kadar da yüzde 1,98‘dir.

İlginizi çekebilir:  Havale ve EFT Ücreti Almayan Bankalar Listesi

Yapı Kredi Konut Kredisi Faiz Oranı

Yapı Kredi ise 10 yıla kadar vade imkanı tanıyan bankalardan biridir. Yapı Kredi 10 yıla kadar çekeceğiniz her miktara yüzde 1,64 faiz oranı sunmaktadır.

Akbank Konut Kredisi Faiz Oranı

Türkiye’nin en büyük bankalar arasında yer alan ve milyonlarca müşteriye sahip Akbank, 120 aya kadar vade imkanı ile yüzde 1,69 faiz oranı ile konut kredisi vermektedir.

Denizbank Konut Kredisi Faiz Oranı

Denizbank, en uzun vade imkanı tanıyan bankalardandır. 25 yıla kadar vade imkanı tanıyan Denizbank’ın konut kredisi faiz oranı ise yüzde 1,69 olmaktadır.

Şekerbank Konut Kredisi Faiz Oranı

Şekerbank ise 3 aydan 36 aya kadar yüzde 1,99 faiz oranı ile konut kredisi verirken, 37 aydan 120 aya kadar da yüzde 2,29 faiz oranı ile konut kredisi çekme imkanı sunmaktadır.

ING Bank Konut Kredisi Faiz Oranı

Müşterilerine güzel ve avantajlı kampanyalar sunan ING Bank, yüzde 1,65 faiz oranı ile 120 aya kadar vade ile konut kredisi veren bankadır.

TEB Konut Kredisi Faiz Oranı

Türkiye Ekonomi Bankası yani TEB ise 120 aya kadar vade imkanı ile yüzde 1,61 faiz oranı ile konut kredisi sunan bankalardan dır.

Alternatif Bank Konut Kredisi Faiz Oranı

Türkiye’de yeni bankalar arasında sayılabilecek bir banka olan Alternatif bank ise yüzde 1,75 faiz oranı ile 120 aya kadar konut kredisi vermektedir.

HSBC Konut Kredisi Faiz Oranı

Yüksek faiz oranına sahip HSBC ise 120 ay vadeye yüzde 2,15 faiz oranı ile konut kredisi vermektedir.

Sizler için Türkiye’de bulunan önde gelen tüm bankaların konut kredisi faiz oranlarını listeledik. Karışık bir şekilde listelediğimiz bankaların hangisinin en uygun konut kredisi verdiğini inceleyebilirsiniz. Böylece en az faiz oranı ile konut kredisi çekerek, en az ücreti ödeyebilir ve paranızın bir kısmının cebinizde tutabilirsiniz.

İlginizi çekebilir:  Kırmızı Kalem Yiyenlere Kredi Veren Bankalar

Ayrıca bu konuya da göz atabilirsiniz : Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme – Yapılandırma işlemi

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 puan, ortalama: 0,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

En Düşük Faizle En Uygun Konut Kredisi Veren Bankalar [Güncel 2019] Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

En Düşük Faizle En Uygun Konut Kredisi Veren Bankalar [Güncel 2019] Yazısı İçin Yapılan Yorumlar.
  1. Nurşen

    Işlemi iptal etmek istiyorum

    • access_time 14 May 2022, 14:24
    • Cevapla