En Avantajlı Kredi Kartı Hangisi? (Cepten SMS ile Kolay Başvuru 2020)

Map Anasayfa Kredi Kartları En Avantajlı Kredi Kartı Hangisi? (Cepten SMS ile Kolay Başvuru 2020)
En Avantajlı Kredi Kartı Hangisi? (Cepten SMS ile Kolay Başvuru 2020)

En avantajlı kredi kartı hangisi? Yazımız içerisinde araştırmalarımız sonucunda ulaştığımız kartlara yer verdik. Bütün bankalara ait kartlar karşılaştırmalı olarak yer almaktadır. Yazımız içerisinde size en uygun kredi kartını bularak SMS ile cepten kolay kredi kartı başvuru yapabilirsiniz. ÖZELLİKLE kartların bütün özelliklerini okuyup size avantajlı veya dezavantajlı olup olmadığını anlamadan başvuruda bulunmayınız. Biz sizler için en kolay alabilceğiniz ve avantajı bol olan kredi kartlarını listeledik size düşen bunlar içerisinde kendinize en uygun gördüğünüz karta 1 dakika içerisinde başvuru yapmak.

# Yazımızın sonunda bahsi geçen bütün kartların nakit avans faiz oranları ve vade süreleri bir tablo ile yayınlanmıştır.(Başka bir yerde bulamayacağınız bir hizmettir.)

Dikket etmeniz gereken tek bir husus var: Telefon üzerinden başvuru yapacağınız kartı iyi bir şekilde seçebilmenizdir. Zira ne kadar çok karta başvuruda bulunursanız o derece kredi kartı alma ihtimaliniz düşebilir. Bu sizin kredi notunuzu olumsuz etkilemez lakin kredi kartı alma ihtimalinizi de zorlaştırır.

1. Yapı Kredi Avantajlı World Kart Başvurusu

World Kredi KArtı En Avantajlı Kredi Kartı 2018
Avantajlı World Kredi Kartı

Türkiye’nin en çok tercih edilen kredi kartları arasında yer alan world kart 25 yıldır hizmet vermektedir. World kartın bir çok çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; Gold, Platinum, business ve Fenerbahçe World karttır. World Kart ile yaptığınız bütün harcamalar geleceğinize bir yatırım olabilir. Bu kart ile yaptığınız bütün harcamalarınızda Worldpuan kazanırsınız. Kazandığınız puanlarınızı Bireysel Emeklilik Planları‘na aktararak geleceğinize ve emekliliğinize yatırım yapabilirsiniz.

Yıllık kart aidatınızı ödemek gibi bir sorununuz bulunmuyor. Biriken worldpaun’larnızla yıllık kart aidatı ödemenizi yapabiliyorsunuz. Acil EFT ve Havale işlemleriniz de kredi kartınızdan para gönderimi yapabilirsiniz. Sadece Yapı Kredi telefon bankacılığı şifrenizi kullanarak kolaylıkla para gönderebilirsiniz. Fakat, bu dönderim tutarlarının faiz oranları oldukça yüksektir.0-6 ay için %2,02, 6-9 ay için %1,99 faiz uygulanır.

İlginizi çekebilir:  Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır? [BANKA SEÇENEKLERİYLE]

Alışveriş Faizi: Worldcard ile yaptığınız alışverişlerinizde faiz oranı %1,84 olur.
Nakit Çekim Faiz Oranı: %1,84
Taksitli Nakit Avans Faiz Oranı: 5 – 11 ay arası faiz oranı %1,84 ve 12 ay vade için faiz oranı %1,80’dir.

Bankaya ait diğer kredi kartlarının bütün özelliklerini ve başvurularını öğrenmek için Yapı Kredi kredi kartı başvurusu sayfamıza gidebilirsiniz.

2. ING Bonus Kredi Kartı

En avantajlı kredi kartı hangi bankada, faizsiz nakit avans veren kredi kartı
ING Avantajlı Bonus Kredi Kartı

ING Bonus kredi kartı ile hoş geldin avantajları seni bekliyor. 1.000 TL’ye kadar nakit avansınızı faizsiz olarak kullanabilirsiniz. 9 aya kadar alacağınız bu nakit avans hoşgeldin avantajıdır. Alışveriş yaptıkça biriken bonuslarınızla anında alışveriş yapabilirsiniz. Kart ödemelerinizi düzenli yaptıkça daha güzel avantajlara sahip olan ING Bonus Plus Card ve ING Bonus Premium Card‘a terfi edebilirsiniz. Nakit avanslarınız için %1,84 faiz oranı ile 12 ay vade avantajı bulunmaktadır. ING Bank kredi kartı başvurusu sayfamızdan detaylara ve başvuru işlemlerine ulaşabilirsiniz.

3. Şeker Bonus Kredi Kartı

En Avantajlı Kredi Kartı Hangisi 2018 Listesi Şeker Bonus
En Avantajlı Kredi Kartı Hangisi

Şeker Bonusu her önerdiğiniz kişi için 10 TL değerinde bonus kazanıyorsunuz. Beyaz eşya, giyim, turizm, sağlık ve otomotiv gibi daha bir çok alanda yaptığınız harcamalarınız için bonus biriktirebilirsiniz. Şeker Bonus nakit avans faiz oranı ise % 1.84‘tür. Yıllık kart yenileme ücreti ise 10.88 TL’dir. Şeker Bonus için aylık harcama sözü verenlerin aylık sabit miktarlarda bonus kazandıkları kartlardır. Bunu tablo üzerinde gösterecek olursak;

Söz Verilmesi Gereken AYLIK Harcama Tutarı Kazanılacak Bonus Tutarı
250 TL 25 TL Bonus
500 TL 50 TL Bonus
750 TL 75 TL Bonus
1.000 TL 100 TL Bonus
1.500 TL 150 TL Bonus
2.000 TL 200 TL Bonus

4. DenizBank Bonus Kredi Kartı

En avantajlı kredi kartı deniz bonus kredi kartı
Deniz Bonus Kredi Kartı Avantajları 2020

Denizbank bonus kredi kartı ile dünyanın her yerinde kolayca alışveriş yapabilirsiniz. Tatil için veya iş için bulunduğunuz hangi ülke olursa olsun her harcamaya bonus kazanmaya devam edersiniz. Biriken puanlarınızı aktif etmeniz için herhangi bir işleme gerek duyulmamaktadır. Telefonunuza TL yükleyebilirsiniz. Taraftar bonus kartları ile avantajlı kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

İlginizi çekebilir:  Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu 2018 (SMS veya Online Başvur)

5. Paraf Kredi Kartı (Halk Bankası)

En iyi kredi kartı hangisi 2020, Paraf Kredi Kartı avantajlı faizsiz kredi kartı
Paraf Kredi Kartı ve Avantajları

Özellikleri yazmakla bitmeyen ve en avantajlı kredi kartı hangisi? Sorusuna cevap niteliğinde olan bir kart. Kısaca bir kaç özelliğinden bahsedersek, Visa ve MasterCard üye işyerlerinden alışveriş yapabilirsiniz. Alışverişlerinizi dünyanın her alanında rahatlıkla yapabilirsiniz. Paraf POS’un bulunduğu iş yerlerinden yaptığınız 100 TL’lik alışverişlerinizde anında 10 TL kazanabilirsiniz. Bu şekilde aylık en fazla 25 TL kazanabilirsiniz.

Paraf Gold üyeleri haftasonu yedikleri yemek için 20 TL az ödeme yapabilmektedirler. (Ülke dışı da dahil.) Paraf karta olan borçlarınızı 12 aya kadar vadelendirip %1,30 faiz oranı ile ödeyebilirsiniz. 12 aylık vade ile kullandığınız nakit avanslarınız için %1,39 faiz oranı ile geri ödeme yaparsınız.

Diğer Özellikleri: HGS Otomatik Yükleme Talimatı, Artan ParafPara, Nakit Avans, Paraf Günüm, Fatura Talimatı, Kira/Eğitim/Aidat Talimatı, Birikimli Vadesiz Altın Mevduatı Talimatı, Fatura ve Kurum Tahsilatları, Sonradan Taksitlendirme, Birikimli Mevduat Talimatı gibi bir çok avantajı bulunmaktadır.

En Avantajlı Kredi Kartı (Nakit Avans Faiz Oranları Tablosu)

Kredi kartlarına ait olan nakit avans özelliklerini kolaylıkla tarayabilmeniz için bir araya toparladık. Yukarıda bahsettiğimiz ve açıkladığımız kredi kartlarının nakit avanslarının maksimum vade süreleri ve faiz oranları şu şekildedir:

Kredi Kartı İsmi Nakit Avans Faiz Oranı Nakit Avans En Fazla Vade
Yapı Kredi World Kart %1,99 9 Ay
ING Bonus Kredi Kartı %1,84 12 Ay
Şeker Bonus %1,84
DenizBank Bonus %1,84 12 Ay
Paraf (Halk Bankası) %1,39 12 Ay

Sizlere bu yazımızda Avantajlı kredi kartları hangisi bunun hakkında bilgiler verdik. Bankaları inceleyerek bize sormak istediklerinizi aşağıdaki yorumlar kısmında bize sorabilirsiniz.

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 puan, ortalama: 5,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

En Avantajlı Kredi Kartı Hangisi? (Cepten SMS ile Kolay Başvuru 2020) Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *