Emekliye Yüksek Kredi Veren Bankalar

Map Anasayfa İhtiyaç Kredileri Emekliye Yüksek Kredi Veren Bankalar
Emekliye Yüksek Kredi Veren Bankalar

Emeklilere özel dev bir ihtiyaç kredisi kampanyası başlatıldı. Bu kampanya 3 banka tarafından yürütülmektedir. Detaylarını vereceğimiz bu kredi kampanyası ile, bu üç bankadan istediğinize başvurabilir ve onaylanması hâlinde kredinizi hemen kullanabilirsiniz. Bu yazımızda Emekliye yüksek kredi veren bankalar, emeklilere kredi kampanyası başvurusu, şartlar ve gereken evraklar ile ilgili bilgi vermeye çalışacağız.

3 Bankadan Emeklilere Dev Kredi Kampanyası

Yüksek limitle emekli kredisi almak isteyenler için üç banka tarafından kampanya başlatıldı. Belli şartları sağlayan kişilerin yüksek limitli kredi alabilmeleri mümkün. Bu kampanyayla emekli olanlar 36 aya varan vadelerle 200.000 TL’ye kadar kredi kullanabiliyor. Bu kampanyaya QNB Finansbank, Ziraat Bankası ve Vakıfbank katılıyor. Dilerseniz önce şartlara bir göz atalım.

200.000 TL Emekli Kredisi Başvuru Şartları

Öncelikle üç bankanın da şartlarının aynı olduğunu belirtmemiz gerek. 3 banka da 200.000 TL’lik emekli kredisi için aynı şartların sağlanmasını istemektedir. Bu şartlar ise aşağıdaki gibidir.

 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
 • Sabit ikamet sahibi olmak
 • Kredi sicilinin temiz olması
 • Maaşını başvuru yapılan bankadan alıyor olmak
 • Maaşını başka bankadan alanlar için, maaş taşınması
 • Kredi notunun yüksek olması
 • Talep edilen kredi taksitinin emekli maaşına uygun olması

200.000 TL Emekli Kredisi İçin Gerekli Belgeler

Maaşını aldığı banka QNB Finansbank, Ziraat Bankası veya Vakıfbank olan emeklilerimiz; herhangi bir belgeye gerek duymadan, sadece kimlikleriyle banka şubesine giderek kredi kampanyasından faydalanabileceklerdir. Maaşını diğer bankalardan alan emeklilerimiz için gereken belgeler ise şunlardır;

 • T.C. nüfus cüzdanı
 • Maaş bordrosu veya gelir belgesi
 • İkametgah belgesi veya adres gösteren bir fatura
 • Bankanın talep etmesi durumunda ipotek gösterilebilecek bir gayrimenkul veya kefil

200.000 TL Emekli Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Maaşını yukarıda saymış olduğumuz bankalardan alan emeklilerimiz, yanlarına sadece kimliklerini alarak bu banka şubeleri aracılığıyla başvuru yapabilirler. Maaşını bu bankalardan almayan emeklilerimiz de, yukarıda saymış olduğumuz evraklarla birlikte bu bankaların şubelerinden başvuru yapabilirler. Ziraat Bankası ve Vakıfbank’ın emekliler için yüksek limitli kredi başvurularını şube dışındaki başvuru yöntemlerinden kabul etmediğini belirtmemiz gerek. QNB Finansbank ise; şube dışında, 100.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisini SMS yoluyla kabul etmektedir.

İlginizi çekebilir:  Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar ve Kredi Başvurusu

Bu yazımızda Emekliye yüksek kredi veren bankalar, emeklilere kredi kampanyası başvurusu, şartlar ve gereken evraklar ile ilgili bilgi vermeye çalıştık. Merak ettiklerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlere gönderebilirsiniz.

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 puan, ortalama: 0,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

Emekliye Yüksek Kredi Veren Bankalar Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *