Denizbank Pos Destek Telefonu (444 0 802)

Map Anasayfa Genel Rehber Denizbank Pos Destek Telefonu (444 0 802)
Denizbank Pos Destek Telefonu (444 0 802)

Denizbank pos cihazınızın arıza yaptığı durumlarda Denizbank pos destek hattını aramanız ve cihazı kendiniz onarmaya çalışmamanız gerekmektedir. Bu yazımızda sizlere bu konu hakkında geniş bilgiler vermeye çalıştık.

Yaptığı yenilikler ve kampanyalar ile adından fazlasıyla söz ettirmekte olan Denizbank, üye işyerlerine özel olarak hizmetler vermekte ve ayrıca pos destek hattını 7/24 istediğiniz zamanda arayarak pos cihazınız hakkında tüm detaylı bilgilere ulaşma hakkını vermektedir. Sizlerde bu hattı arayarak kısa süre içerisinde POS cihazınız hakkında destek alabiliyorsunuz. Pos destek hattını arayarak üye işyerinize özel kullandığınız Deniz Pos cihazı hakkında merak ettiğiniz tüm soruları, bankanın bizlere sunmakta olduğu müşteri temsilciliği numarası üzerinden alabiliyorsunuz.

Denizbank Pos Destek Hattı

444 0 802 numaralı Deniz Pos Destek hattını dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden arayabilir ve pos cihazınız hakkında yardımları, bankanın müşteri temsilciliği hattından alabilirsiniz. Denizbank pos arıza telefon numarası için de yukarıda sizlere aktarmış olduğumuz numarayı arayabilir ve arıza kaydı oluşturduktan sonra banka yetkilileri en kısa zamanda sizlere teknik servisin yönlendirmesini yapabilir Pos cihazınızla alakalı tüm soru ve görüşlerinizi iletebilmeniz için 444 0 802 numaralı pos destek hattını ücretsiz olarak arayabilirsiniz.

Denizbank’ta birçok farklı işletme için özel POS cihazları mevcuttur. Kısaca bunlar ise “Kolay Pos, Kolay Pos yazarkasa, yazarkasa pos, standart pos, mobil pos, sanal pos, bonus pos, toptan pos, üretici pos, doktor pos, mail order, temassız pos, ortak pos” gibi pos isimleri bulunmaktadır. Sizde Denizbank’tan pos cihazı almak istiyorsanız Deniz Pos internet adresinden (https://www.denizpos.com) sitesi üzerinden kısa bir form ile başvuru oluşturabilir ve Denizbank’ın ayrıcalıklı dünyası içerisinde yer alabilirsiniz.

Denizbank Pos Destek

0212 444 0 800 numaralı hat ise, POS destek hattı olarak belirlenmektedir. Bu numarayı da arayabiliyorsunuz. Ayrıca slipler üzerinde çıkan kodları da sizlere aktarmak istedik. Denizbank 0095 Red – Onaylanmadı , 0110Red – Yetersiz Bakiye , 0129 Kredi Kartı Kara Listede , 148 Üye İşyeri Bulunamadı , Hatalı Çekim , UnknownResponseCode , Sistem Hatası , Pos Bu İşlemi Yapamaz , 01 Bankasından provizyon alınız , 04 PickupCard , 10 Ayrılmış (Reserved) , 30 Mesaj format hatalı, 41 Kayıp calıntı kart, 91 Issueror Switch Inoperative.

İlginizi çekebilir:  QNB Finansbank Kayıtlı Telefon Numarası Güncelleme

Denizbank Pos Destek Hattını Aradığınızda Alabileceğiniz Hizmetler

Satış Raporları menüsüne giriş yapmanız durumunda,  günlük satış , mağaza ve kart performans bilgilerinize ,   Müşteri Raporları menüsüne girerek   yaş grubu, medeni durum, öğrenim durumu ,şehir ,cinsiyet durumuna göre müşteri bilgilerinize; Nakit Akış Raporları menüsüne girerek  bloke çözüm ve işlem tarihine göre işlem toplamlarınıza ve günlük işlem detaylarınıza; Analiz Raporları menüsüne girerek alışveriş aralığı ve adedi bazında analiz raporlarınıza; Üye İşyeri Bilgileri menüsünden üye işyeri sayınıza, üye işyeri numaralarınıza, iletişim, marka ve world statü bilgilerinize; Kampanya Raporları menüsüne girerek  kampanya tanımlarınıza, kampanya bazında müşteri harcamaları ve ödüllerine, kampanya karşılaştırma raporlarına ulaşabilirsiniz.

Denizbank POS Nasıl Alınır?

Denizbank POS cihazı başvurusu yapmak için, üst kısımda vermiş olduğumuz numarayı ücretsiz olarak arayabilirsiniz ve başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz işleme alındıktan sonra, adresinize 3 iş günü içerisinde pos cihazının yönlendirilmesi yapılmaktadır.

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 puan, ortalama: 5,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

Denizbank Pos Destek Telefonu (444 0 802) Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *