CEPTETEB Kredi Kartı Başvurusu

Map Anasayfa Kredi Kartları CEPTETEB Kredi Kartı Başvurusu
CEPTETEB Kredi Kartı Başvurusu

CEPTETEB Kredi Kartı Başvurusu nasıl yapılır? Şartlar nelerdir? Dijital bankacılık sistemlerinin hayatımızda büyük bir yer tuttuğu bu dönemler içerisinde, birçok banka şubesi olmayan bankacılık sistemlerini kullanmaktadır. TEB bankası da teknolojiyi yakından takip eden bir banka olarak karşımıza çıkıyor. Bunun en iyi örneği ise CEPTETEB uygulaması ile bizlere sunulmuştur. CEPTETEB şubeye gitmeden birçok bankacılık işlemlerinin yapılmasına olanak verir. Sizlere bu yazımızda CEPTETEB kredi kartı başvurusu 2020 hakkında bilgiler vereceğiz.

Kredi kartı seçimleri genel olarak mantıklı yollardan olmalıdır. Hatta mümkünse bir kaç kredi kartı kullanmak yerine, sadece bir kredi kartı kullanmanızı öneririz. Lakin kredi kartınız özellikleri, fırsatları ve imkanları sizlerin istekleriyle tamamen örtüşüyor olmalıdır. Bu açıdan bazı büyük bankaların özel müşterilerine sunduğu kredi kartları oluyor. Bu özellikler ile avantajlı konumda yer alabilirsiniz. Bu sıralarda en çok tercih edilen bir kredi kartının olduğunu söyleyebiliriz. Bizlerde bu kartı yani CEPTETEB Kredi kartının tanımını ve sizlere özelliklerini aktaracağız. Sizlere çok büyük avantajlar sunan kredi kartıdır.

<CEPTETEB kredi kartına başvuru için tıklayınız.>

CEPTETEB Kredi Kartı Özellikleri

Bu kartın özelliklerini genel olarak sizler belirleyebiliyorsunuz ve işinize ne yarıyorsa siz seçiyorsunuz. Bu sayede sizlerin taleplerine göre kartınız şekilleniyor ve tamamen kişileştiriyorsunuz. Avantajlarda sizlere özel ve sizlerin taleplerine göre belirleniyor. Bu özellikleri internet şubesine de aktarabiliyor ve böylece kartınızı kullanabiliyorsunuz. Birde sizlere banka tarafından sunulan paketler vardır. Bu paketleri de sizlerin taleplerine göre banka vermektedir. Şimdi sizlere CEPTETEB kredi kartının diğer özellikleri hakkında bilgiler verelim.

Cepteteb kredi kartı harcamalarında, her harcamaya özel bonus kazanırsınız. Diğer yandan sizlerin harcamasını yaptığınız mağaza üzerinde TEB pos cihazı var ve anlaşmalı üye işyeriyse, daha fazla bonus verilmektedir. Kazandığınız bu bonusları dilediğiniz gibi harcayabiliyorsunuz. Bu sayede bedava alışveriş yapabilir ve dilediğiniz gibi harcamalarınızı sağlayabilirsiniz. Taksit seçeneklerinin de olduğunu hatırlatmak isteriz. Üye iş yerlerinden yapacağınız alışverişler için vade farkı vermeden alışveriş yapabiliyorsunuz.

İlginizi çekebilir:  Aidatsız Kredi Kartı 2019 (Yıllık Ücret Alınmayan BÜTÜN Kartlar, Başvuru)

CEPTETEB Kart Aidatı Alıyor Mu?

CEPTETEB kredi kartına yapılan başvurular için ilk 50 bin müşteri için herhangi bir kredi kartı aidatı alınmamaktadır. Bu açıdan sizlerden herhangi bir yıllık kredi kartı aidatı alınmasın istiyorsanız, mutlaka CEPTETEB kredi kartını kullanmalısınız diyebiliriz. Şuan aktif olarak tüm başvurular alınmakta ve herhangi bir sorun olmamaktadır. Zaten CEPTETEB  limit dolması durumunda net bir bilgi paylaşacaktır, şuan herhangi bir net bilgi yoktur. Yalnız elinizi hızlı tutmanızı öneriyoruz.

CEPTETEB Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır?

TEB müşterileri bu sistemler üzerinden faydalanabilmesi için, resmi internet sitesi üzerinden şifre almalıdır. İnternet şubesine bu şekilde giriş yapabiliyorsunuz. Sistemde kredi kartı menüsüne ulaştığınız zaman, aktif olarak bankanın sizlere sunduğu kredi kartını görebilirsiniz.

Bu alandan bankanıza kart iptali talebi verebilirsiniz. Bu talebin hemen ardından kredi kartınızın üzerine bloke işlemi yapılır. Sistem üzerinden kredi kartı iptali yaptıktan sonra, kredi kartınız iptal olur ve ayrıca bankaya gitmenize gerek yoktur diyebiliriz. Yine internet üzerinden kartınızın tamamen kullanım dışı olduğunun bilgisini alabilirsiniz. Ayrıca kartınızı bankamatiklere sokmanız durumunda, sizlerden herhangi bir işlem göremeyeceği için iptal olduğunu anlayacaksınız.

CEPTETEB Kredi Kartımı İptal Edemiyorum, Ne Yapmalıyım?

Kredi kartı iptal taleplerini CEPTETEB aracılığı ile yapan müşterilerin, iptal işlemlerinde aksama gibi durumlar ortaya çıkabilir. Bu durumda ilk olarak yapmanız gereken işlem, gerekli kanallar üzerinden borç sorgulaması yapmaktır. Zira kartınızda herhangi bir şekilde sizlere ait herhangi bir borç var ise, sistem kart iptal talebi için işlem başlatmaz. Bu durumda öncelikle kredi kartı borçlarınızı tamamen silmelisiniz.

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 puan, ortalama: 5,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

CEPTETEB Kredi Kartı Başvurusu Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *