CEPTETEB Kredi Kartı Başvurusu, Kampanyalar, Aidat ve Avantajları

Map Anasayfa Kredi Kartları CEPTETEB Kredi Kartı Başvurusu, Kampanyalar, Aidat ve Avantajları
CEPTETEB Kredi Kartı Başvurusu, Kampanyalar, Aidat ve Avantajları

Fırsatlarla dolu CEPTETEB kredi kartı dünyasını keşfetmek isteyenlerin en çok merak ettiği soruların yanıtlarını bulacağı yazımıza hoşgeldiniz. Bu yazımızda sizlere CEPTETEB kredi kartı başvurusu, kampanyalar, ücreti, özellikleri, avantajları, aidatı var mı ? gibi soruların cevaplarını detaylı olarak anlatacağız.

CEPTETEB Kredi Kartı

CEPTETEB kredi kartı; harcamaları taksitlendirebilen, bonus kazandıran, nakit avans imkânı sunan, Türkiye Ekonomi Bankası’nın dijital şubesinin bir ürünüdür. Avantajlı kredi kartı kullanmak isteyenlerin ilk dikkat ettikleri detayın faiz oranı olduğunu düşünürsek, CEPTETEB kredi kartının uygun olduğunu kabul edebiliriz. Kredi kartı kampanyaları denince akla ilk gelen kartlardan biri olan CEPTETEB kredi kartını kullanan vatandaşların memnun olduklarını çevrenizden teyit edebilirsiniz. Dilerseniz şimdi detaylara bir göz atalım.

CEPTETEB Kredi Kartı Avantajları ve Kampanyaları

CEPTETEB kredi kartı ile;

  • Harcama sözünüze bonus kazanabilir
  • Uygun faiz oranıyla nakit avans kullanabilir
  • Taksitli veya tek çekim seçeneğiyle EFT ve havale yapabilir
  • 5 (beş) adete kadar ek kart oluşturabilir
  • Aynı kişiye en fazla 2 (iki) adet ek kart çıkartabilir
  • Paraya ihtiyacınız olan her yerde para kartı gibi kullanabilir
  • Bonus üyesi iş yerlerinden yapacağınız alışverişlerde daha fazla bonus kazanabilir
  • Oluşturacağınız sanal kart ile yurt dışı internet alışverişlerinizde ödemelerinizi tercihinize göre Lira, Euro veya Dolar olarak yapabilirsiniz.

CEPTETEB Kredi Kartı Aidatı Var mı ?

CEPTETEB kredi kartı aidatı vardır. Kartınıza yansıtılan ücret sonrası vermiş olduğunuz harcama sözünüze istinaden kazandığınız bonuslarla bu aidatı ödeyebilirsiniz.

CEPTETEB Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır ?

CEPTETEB’li veya TEB müşterisi isen; CEPTETEB kredi kartı için cepteteb.com.tr internet sitesi, CEPTETEB internet şubesi veya mobil uygulama (cep şube) üzerinden başvurunu hemen yapabilirsin.

Eğer henüz CEPTETEB’li değilsen; cepteteb.com.tr internet sitesi veya CEPTETEB mobil uygulama (cep şube) uygulamasından formu doldurarak CEPTETEB kredi kartına kolayca başvurabilirsin.

İlginizi çekebilir:  Akbank Kredi Kartı Borç Yapılandırma ve Taksitlendirme

CEPTETEB kredi kartı başvurusu yapmak için buraya tıklayınız.

CEPTETEB Kredi Kartı Başvurusu Sonucu Sorgulama

Başvuru sonucunuz cep telefonunuza SMS ile gönderilmektedir. İsterseniz cepteteb.com.tr internet sitesindeki “ÜRÜNLER” menüsünde yer alan “Başvurum Nerede ?” butonuna tıkladıktan sonra T.C. kimlik numaranızı girerek başvuru sonucunuzu sorgulayabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere CEPTETEB kredi kartı başvurusu, kampanyalar, ücreti, özellikleri, avantajları, aidatı var mı ? gibi soruların cevaplarını detaylı olarak anlattık. Merak ettiklerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlere gönderebilirsiniz.

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 puan, ortalama: 5,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

CEPTETEB Kredi Kartı Başvurusu, Kampanyalar, Aidat ve Avantajları Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *