Çalışmayanlara Kredi Veren Bankalar (İşsizlere Belgesiz, Bordrosuz)

Map Anasayfa Genel Rehber Çalışmayanlara Kredi Veren Bankalar (İşsizlere Belgesiz, Bordrosuz)
Çalışmayanlara Kredi Veren Bankalar (İşsizlere Belgesiz, Bordrosuz)

Çalışmayanlara Kredi Veren Bankalar var mı? Bankalar günümüzde değişik isimler altında müşterilerine birçok kredi sağlamaktadır. Fakat kredi verilirken de gelir belgesi, tapu ve kefil gibi beyanatlar istemektedirler. Bundan dolayı da işsizler gelir belgesiz olmakta ve bu nedenden dolayı da kredi çekememektedirler. Lakin bazı bankalar bu durumu değerlendirmek ve daha fazla müşteriye ulaşabilmek için gelir belgesiz kredi fırsatı sağlamaktadırlar.

Çalışmayana gelir belgesiz kredi verilir mi şeklinde arayış içinde olan bireylere hitap eden bankalar bazı beyanatlar şartı ile kredi olanağı sunabilmektedir. 2020 yılı itibari ile de bankalar değişik promosyonlarla yeni müşteri bulmaya çalışmaktadırlar.

2020 yılı itibari ile bankaların çalışmayanlara gelir belgesiz kredi verme şartları şu şekilde olmaktadır:

 • 18 yaşından büyük olma
 • Tapu ya da taşınmaz mal varlığı beyanatı
 • Kefalet durumu
 • Kefil gösterimi

Gibi beyanatlar neticesinde bankalar çalışmayanlara gelir belgesiz kredi imkânı sağlamaktadırlar. Bu beyanatları karşılayan bireyler ise kredi çekebilmekte ve uygun faiz oranı ile ödeyebilmektedirler. İpotekli İhtiyaç Kredisi yazımızda diğer bir kredi çekme yolundan bahsettik. Ayrıca ipotekli olarak da kredi alamıyorsanız Senetle Para yazımızı inceleyerek 8 farklı yasal yolu deneyebilirsiniz.

İşte Çalışmayana Kredi Veren Bankalar 2020

 • Akbank:

Geçmiş yıllarda olduğu gibi 2020 yılında da çalışmayanlara gelir belgesiz kredi veren bankalar arasında görünmektedir. Banka gerekli teminatın sağlanması sonucunda kredi vermektedir. 50.000 TL ye kadar kredi imkânı sağlayan banka aylık vade sayısını 60 ay olarak belirlenmiştir.

 • N Kolay Kredi:

30.000 TL ye kadar kredi alabilirsiniz. Üstelik herhangi bir gelir belgesi istememektedir. Bu bankadan yüksek faizle kredi alabilirsiniz. Kredi notu düşükler için başvuru bu bankadan yapılır.

 • Ziraat Bankası:

2020 yılında çalışmayanlara gelir belgesiz kredi veren bankalar arasında olmaktadır.25.000 TL ye kadar kredi fırsatı sağlayan banka taksit sayısını da müşterinin isteğine göre belirlemektedir.%1.04 gibi de taksit faizi almaktadır.

 • CEPTETEB:
İlginizi çekebilir:  Esnaf Kredisi Veren Bankalar (Faizsiz Esnaf Kredisi 2018)

30.000 TL ye kadar çalışmayanlara kredi veren banka,  kredi faizi olarak %1.05 istemektedir.60 aya kadar taksit imkânı da sunmaktadır.

 • En para:

Finansbank’a bağlı dijital bankacılık olan Enpara.com çalışmayana kredi veren bankalardandır. 30.000TL ye kadar kredi veren banka üstelik taksit faizi de istememektedir. Diğer bankalardan farklı olarak da Kredi çekenlere sigorta uygulamaktadır.

 • İNG BANK:

İNG Bank çok nadir de olsa gelir belgesi istemektedir. Fakat gelir belgesiz kredi veren bankalar arasında sayılabilir.50.000 TL ye kadar kredi imkânı sağlayan banka taksit faizi de almamaktadır. Kredi çeken müşterilerine de sigorta uygulamaktadır.

 • ODEA BANK:

35.000 TL ye kadar kredi imkânı sağlayan banka taksit faiz oranı istemektedir. Ayrıca kredi çeken bireyleri sigorta kapsamına almaktadır. Banka şubelerinden başvuru yapabilirsiniz.

Belirtiğimiz bankalar dışında çalışmayana gelir belgesiz kredi verilir mi şeklinde sorusu olanların bakacağı diğer bankalar ise; Vakıf Bank, Halk Bankası, DenizBank, İş Bankası olarak karşımıza çıkmaktadır. En uygun faiz ve taksit imkânlarını araştırarak kredi çekebilirler. Gelir belgesiz kredi veren bankalar hakkındaki düşüncelerinizi bizlere aşağıdaki bölümden iletebilirsiniz.

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 puan, ortalama: 5,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

Çalışmayanlara Kredi Veren Bankalar (İşsizlere Belgesiz, Bordrosuz) Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *