Çalışmayanlar Kredi Çekebilir mi ?

Map Anasayfa İhtiyaç Kredileri Çalışmayanlar Kredi Çekebilir mi ?
Çalışmayanlar Kredi Çekebilir mi ?

Son bir kaç yıl içerisinde; BDDK’nın almış olduğu kararlar neticesinde bireysel ihtiyaç kredilerinin karmakarışık bir yapıda olduğunu görüyoruz. Bundan kaynaklı; işsiz olan bir çok vatandaşın kafasını “Kredi çekebilir miyim ?” sorusu kurcalıyor. Biz de bu konu hakkında detaylı bir araştırma yaptık. Bu yazımızda sizlere Çalışmayanlar kredi çekebilir mi ? Banka çalışmayana kredi verir mi ? Çalışmıyorum, kredi çekebilir miyim ? sorularının cevaplarını vereceğiz.

Çalışmayana Kredi Veren Bankalar

Resmi bir işte çalışmayan ya da çalışsa dahi resmi geliri olmayan bireyler, araştırmalarımız sonucunda aşağıda listelediğimiz bankalara başvuru yaparak kredi çekebilirler.

CEPTETEB

CEPTETEB uygulaması ile kredi hizmetlerine farklı bir bakış açısı kazandıran TEB, bu uygulama üzerinden yapılan kredi başvurularında gelir belgesi talep etmiyor. Bu da çalışmayanların CEPTETEB aracılığıyla kredi çekebilecekleri anlamına geliyor. CEPTETEB uygulamasını mobil cihazınıza indirerek ya da doğrudan CEPTETEB sitesine girerek CEPTETEB üyelik başvurusunda bulunabilirsiniz. Üyeliğiniz oluşturulduktan ve şifre bilgilerinizi aldıktan sonra uygulama üzerinden kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Elbette CEPTETEB kredisi kullanabilmek için belirli bir kredi notunuzun olması gerekiyor. Eğer kredi notunuz düşükse bu şekilde kredi kullanmanız son derece zor olacaktır; fakat yeterli kredi notuna sahipseniz kredinizi CEPTETEB ile kolayca kullanabilirsiniz.

Enpara.com

Enpara.com, son günlerde çalışmayanlar tarafından en çok tercih edilen bankacılık uygulamalarından biri. Gelir belgesi talep etmediğinden çalışmayanlar tarafından oldukça ilgi gören Enpara.com, yukarıda saymış olduğumuz seçeneklere nazaran daha sıkı bir uygulama. Kredi notunuz yeterli değilse Enpara üzerinden kredi çekemiyorsunuz. İşin en güzel yanı ise kredi notunun yeterli olması durumunda ortaya çıkıyor. Zira yeterli kredi notuna sahipseniz kredinizi hiç zorlanmadan sadece dakikalar içerisinde çekebiliyorsunuz. Üstelik bunun için banka şubesine gitmenize de gerek olmuyor. Onaylanan kredi limiti, onayın hemen ardından hesabınıza geçiyor.

İlginizi çekebilir:  Ziraat Bankası'ndan Acil Nakit İhtiyacına Özel: Faizsiz Kredi Fırsatı!

Odeabank

Odeabank, çalışmayan bireylerin kredi kullanabilecekleri bir diğer banka olarak dikkat çekmekte. Ne var ki Odeabank, zaman zaman kredi taleplerinde resmi gelir belgesi isteyebiliyor. Eğer kullanacağınız kredi tutarı çok yüksek değilse gelir belgesi istenmeden Odeabank aracılığıyla kredi çekebilirsiniz. Ayrıca gelir belgesi olmayan kişilerin bankaya teminat vererek kredi hizmetlerinden faydalanması mümkün. Bankaya ipotek olarak vereceğiniz bir gayrimenkul ya da rehin olarak sunacağınız bir taşıt mevcutsa gelir belgeniz olmadan kredi çekebiliyorsunuz. Ne var ki bu durum yalnızca yukarıda saymış olduğumuz bankalar açısından geçerliliğini koruyor. Diğer bankalardan kredi çekecekseniz resmi bir gelirinizin olması gerekiyor.

N Kolay Kredi

Çalışmayanların yararlanabileceği kredi hizmetlerinden biri de nkolaykredi.com olarak dikkat çekiyor. Son dönemde sıkça duyduğumuz bu özel kredi uygulaması, Aktif Bank tarafından hayata geçirildi. Eğer çalışmıyorsanız ve kredi kullanmak istiyorsanız bu adrese girerek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi notunuz yeterli görünürse adınıza tanımlanacak kredi limiti doğrultusunda kredi hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere Çalışmayanlar kredi çekebilir mi ? Banka çalışmayana kredi verir mi ? Çalışmıyorum, kredi çekebilir miyim ? sorularının cevaplarını vermeye çalıştık. Merak ettiklerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlere gönderebilirsiniz.

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 puan, ortalama: 0,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

Çalışmayanlar Kredi Çekebilir mi ? Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *