Burgan Bank Konut Kredisi (Faiz Oranları, Maliyetler)

Map Anasayfa İhtiyaç Kredileri Burgan Bank Konut Kredisi (Faiz Oranları, Maliyetler)
Burgan Bank Konut Kredisi (Faiz Oranları, Maliyetler)

Burgan Bank düzenlediği konut kredisi ürünü ile birlikte hayalini kurduğunuz ev için ihtiyaç duyduğunuz finansman desteğini sizlere sunuyor. Hayalini kurduğunuz ev için belirlenen ekspertiz raporu değerinin yalnızca %80’lik bir kısmına kredi imkanı sağlayan Burgan Bank, gerçekleştireceğiniz kredi başvurusu aşamasında sizlerden herhangi bir ekstra talep istemiyor. Avantajlı faiz oranları ve 120 aya kadar uzayan vade seçenekleri ile beraber sizler de hayalinizdeki ev için ihtiyaç duyduğunuz nakit tutarı Burgan Bank’tan çekip, rahatlayabilirsiniz.

Burgan Bank Konut Kredisi Özellikleri

Burgan Bank, yeni bir ev almak isteyenlere konut kredisi kampanyası sunmaktadır. Bu kampanyanın başlıca özellikleri ise genel olarak şunlar olmaktadır

1- Konut kredisi vadesi en yüksek 120 ay olarak sunulmaktadır.
2- %0.94’den başlayan faiz oranları sunulmaktadır.
3- Burgan Bank konut kredilerinde düzenlenen kampanya ise 31 Aralık 2018 tarihinde sona erecektir.
4- Tahsis ücreti, kredi tutarının üzerinden olmak üzere %0,5 oranında uygulanmaktadır.
5- Burgan Bank, değişen piyasa koşullarına bağlı olarak şartları, kampanya süresini, faiz oranlarını, hizmet komisyon oranlarını tek taraflı olarak değiştirme hakkına sahip olmakla beraber, bu kapsamdaki müşterilerini yukarıda sayılan avantajlardan yararlanıp, yararlanmama hakkını da elinde tutmaktadır.
6- Yasa gereği ekspertiz tarafından konutun net değeri ortaya çıkar ve bu net tutarın %80’i kadar kredi çekebilirsiniz. Örneğin 200.000 TL değer biçilen bir ev için en fazla 160.000 TL tutarında konut kredisi kullanılabiliyor.
7- Konut kredisi peşinatı olan %20’lik kısmını da ihtiyaç kredisi çekerek kapatabilirsiniz.

Burgan Bank Konut Kredisi İçin İstenilen Belgeler

1- Nüfus cüzdanı, ehliyet yada pasaport fotokopisi
2- Gelir belgesi (ticaretle uğraşan kişiler içinde vergi levhası örneği, ticaret sicil gazetesi, imza sirküleri, son üç ay içerisindeki geliri gösteren çizelge)
3- Alacağınız evin tapu fotokopisi

İlginizi çekebilir:  İş Bankası Anında Kredi Hesaplama ve Başvuru

Vadeye Göre Faiz Oranı!

Uygulanacak olan faiz oranı, çekilmekte olan tutara ve buna bağlı olarak sizlerin talep ettiği vade sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Bu yüzden sizlerin seçmiş olacağı şartlara göre faiz oranı belirlemesi yapılmaktadır. 12 ay vadede ödenebilen kredilerde genel olarak 0,94 faiz oranı uygulanmaktadır. 12- 24 ay vadede yararlanılabilecek oran aylık yüzde 0,95; 25 ile 36 ay arasındaki bir vadede tamamlanacak ödemede ise aylık yüzde 0,96 faiz oranından sizlere sunulmaktadır. 37 ile 60 ay arasında kredi geri ödemesini tamamlamak isteyen müşteriler aylık yüzde 0,97; 61- 120 ay arası vadede ise aylık yüzde 0,98 faiz oranından faydalanabilmektedir.

blank
Burgan Bank Konut Kredisi Faiz Hesaplama

Bahsedilen faiz oranları ayrıca konut sigortası, hayat sigortası ve DASK’ın (Deprem ve Doğal Afet Sigortası) banka aracılığı ile yapılması ve hizmet paketi satın alınması durumunda geçerli olmakta olan faiz oranlarıdır. Bu yüzden bu sigortaları yaptırmanız durumunda, sizlere özel olarak faiz oranı sunulmaktadır. Burgan Bank’ın konut kredisi kapsamında, banka sizlerden dosya masrafı(kredi tahsis ücreti) de talep edebilmektedir. Kredi tahsis ücreti (dosya masrafı) sağlanan finansman tutarının yüzde 0,5’i (binde 5) şeklinde talep edilir ve herkes bu tutarı ödemek zorundadır.

<<<<<<<Burgan Bank Konut Kredisi Başvuru Linki>>>>>>>

blank
Burgan Bank Konut Kredisi

Burgan Bank’ın söz konusu kredisi dahilinde 60 ay vadede geri ödeme koşuluna bağlı olarak 100 bin Türk Lirası finansman sağlayan müşteri aylık yüzde 0,97 faiz oranını kullanarak istedikleri tutarda krediyi çekebilmektedir. Bu durumda aylık 2 bin 206 Türk Lirası kadar taksitlerle sağladığı finansman desteğini geri alacaktır. Sizlerde Burgan Bank aracılığı ile %0.95’den başlayan faiz oranlarıyla konut kredisi kullanabilir, hayalinizi kurduğunuz ev avantajlı ödeme planını tercih ederek kullanabilirsiniz.

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 puan, ortalama: 5,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

Burgan Bank Konut Kredisi (Faiz Oranları, Maliyetler) Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *