Bankamatikte – Atm’de Kartım Sıkıştı Ne Yapmalıyım?

Map Anasayfa Genel Rehber Bankamatikte – Atm’de Kartım Sıkıştı Ne Yapmalıyım?
Bankamatikte – Atm’de Kartım Sıkıştı Ne Yapmalıyım?

Atm’de Kartım Sıkıştı Ne Yapmalıyım? Bankamatikler, günlük işimizi oldukça kolaylaştıran araçlardır. Özellikle de bankalarda sıra beklemek yerine bankamatiklere giderek, banka işlemlerimizi hızlı bir şekilde halledebiliyoruz. İşimizi kolaylaştıran bu atmlere her yerde rastlayabiliyoruz. Özellikle de hastahane, benzin istasyonları, banka şubeleri, avmler ve kalabalığın olduğu her yer. Atmden işlem yaptığımızda bazen donanımsal olarak sorun yaşayabiliyoruz. Bunlar elektronik cihazlar olduğu için her an bir hata vermesi oldukça olasıdır. Özellikle de kartı cihaza soktuğumuzda, bir kaç kez yanlış şifre girdiğimizde yada bankamatikten kaynaklanan bir hatadan dolayı bankamatik de kartımız sıkışabiliyor. Bu gibi durumda da bazı kişiler hemen panik yapabiliyor. Ancak sorun edilecek bir durum değildir. Bu gibi durumlar için yapmanız gerekeni yazımızın devamın da sizlere paylaştık. Yazımızı okumaya devam ederek, ne yapmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Atm’de Kartım Sıkıştı Ne Yapmalıyım?

Atm’ye kart sıkışması herkesin başına gelebilecek bir durumdur. Çünkü herkesin atmlere yolu düşüyor. Teknolojinin geliştiği bu dönemde, bankamatikler bizleri banka sıralarından kurtarıyor ve acil nakit ihtiyacımızı da karşılıyor. Sadece nakit ihtiyacı değil, fatura ödemede, kredi kartı borcunu yatırmada, para gönderme de vs.. oldukça işimize yarıyor. Bu yüzden de herkes bankamatikleri kullanıyor. Günün her saati boş kalmayan atmler bi noktadan sonra arıza verebiliyor. Bu arızlar yüzünden de kartımız bankamatiğe sıkışabiliyor. Yada bir çok kez yanlış şifre girdiğiniz de de bankamatik kartı yutabiliyor. Bu gibi durumda da size ne yapmanız gerekeni açıklıyorum.

Böyle durumla karşı karşıya geldiğiniz de eğer ki banka şubesinin atmsinde bu durumu yaşar iseniz, hemen içerideki görevliyi çağırmalısınız. Görevli size bu konuda yardımcı olacaktır. Ancak bir banka şubesine uzak bir atm de kartınız sıkışıp kalırsa, hemen kullandığınız bankamatiğin müşteri hizmetlerini aramalısınız. Müşteri hizmetlerini aradığınız da atm ye hemen yetkilileri yönlendireceklerdir. Kartınızı ise ya evinize gönderirler yada şubeye gelip almanızı isterler.

İlginizi çekebilir:  En Yüksek Faiz Veren Bankalar (2020 En İyi Vadeli Mevduat Faizi)

Baz bankaların müşteri hizmetleri numarası

İş Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma

Garanti Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma

Akbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma

Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma

Yapı Kredi müşteri hizmetlerine direk bağlanma

Vakıfbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma

Halkbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma

Finansbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 puan, ortalama: 0,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

Bankamatikte – Atm’de Kartım Sıkıştı Ne Yapmalıyım? Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *