Bankamatiğe – ATM’ye Param Sıkıştı Ne Yapmalıyım?

Map Anasayfa Genel Rehber Bankamatiğe – ATM’ye Param Sıkıştı Ne Yapmalıyım?
Bankamatiğe – ATM’ye Param Sıkıştı Ne Yapmalıyım?

Bankamatiğe Param Sıkıştı Ne Yapmalıyım? Paraya her sıkıştığımız da bankamatiklere başvururuz. Sadece para da değil, para gönderme, fatura yatırma, kredi kartı ödemesini vs.. bir çok işleminizi atm den halledebiliyorsunuz. Bankamatikler işlerinizi oldukça kolaylaştırdığı için de insanın olduğu her yerde bankamatik bulunmaktadır. Bankamatikler elektronik olduğu için bazen arıza yapabiliyor. Özellikle de bankamatiğe para yatırırken bazen paranız sıkışabiliyor. Para sıkışması durumunda da kişiler ne yapacağını bazen bilemeyebiliyor. Bu yüzden sizlere bu yazımızda atmye paranız sıkıştığınızda ne yapmanız gerektiğini paylaştık. Yazımızı okumaya devam ederek, ne yapmanız gerektiğiniz öğrenebilirsiniz.

Bankamatiğe Param Sıkıştı Ne Yapmalıyım?

Bankamatiğe para yatırdığınız zaman bir şansızlık durumunda bankamatik donanımsal arızadan dolayı hata verebilir. Bu da paranızın sıkışmasına sebep olur. Bu gibi durumlarda insanlar panik yapabiliyor. Ancak sıkışan paranızı geri almanız oldukça mümkün. Eğer ki bir banka şubesinde bulunan atm nin önündeyseniz hemen içeriden güvenlik görevlisini çağırmalısınız. Güvenlik görevlisi hemen o bankamatiği pasif hale getirerek, paranızı oradan çıkaracaktır. Ancak bir banka şubesinde ki değil de dışarıda her hangi bir yerde banka şubesine uzak olan atm de paranız sıkışır ise, o zaman da işlem yaptığınız bankanın müşteri hizmetlerini aramanız gerekmektedir. Bankamatikler her yapılan işlemi kayıt ettiği için, yaptığınız işlem orada görünecek ve müşteri hizmetleri size ya paranızı tekrar hesaba yatıracak yada sizi şubeye yönlendirecektir. Şubeye de kimliğiniz ile gittiğiniz de banka bir tutanak hazırlayarak, parayı size iade edecektir. Aşağıda sizler için hazırladığımız bankaların müşteri hizmetlerine nasıl hızlı bağlanabileceğinizin linklerini paylaştık. Linklere tıklayarak, sorun yaşadığınız bankanın müşteri temsilcisine bağlanarak, işleminizi hızlıca yaptırabilirsiniz.

İş Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma

Garanti Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma

Akbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma

İlginizi çekebilir:  Akbank Sınav Tarihi Ne Zaman? 2020

Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma

Yapı Kredi müşteri hizmetlerine direk bağlanma

Vakıfbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma

Halkbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma

Finansbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 puan, ortalama: 0,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

Bankamatiğe – ATM’ye Param Sıkıştı Ne Yapmalıyım? Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *