Bankaların Sınav Tarihleri Ne Zaman 2019

Map Anasayfa Genel Rehber Bankaların Sınav Tarihleri Ne Zaman 2019
Bankaların Sınav Tarihleri Ne Zaman 2019

Bankaların Sınav Tarihleri Ne Zaman, Yılın belli bir zamanları bankalar, yeni personel alımları yapmak için sınav düzenlerler. Bu sınav ile de çeşitli görevlerde personel alımları yaparlar. Bankacı olmak isteyenler ise bu sınavlara girerek kazandıkları taktir de bankacı olmaya hak kazanabilirler. 2019 yılında yapılacak olan banka sınavları için sizlere tüm bankaların sınav tarihlerini bu konu üzerinden paylaşacağız. Bankacı olmak gibi bir niyetiniz varsa konumuzu takip ederek banka sınav tarihlerini öğrenebilir ve sınav tarihlerini kaçırmadan başvuruda bulunabilirsiniz. Sizin için detaylı bir şekilde araştırmış olduğumuz tüm bankaların sınav tarihleri aşağıdaki gibidir.

Bankaların Sınav Tarihleri Ne Zaman

Bankalar yılın belli zamanları yeni personel alımları için gerekli şartları sunarak sınav yapmaktadır. Bu sınav sonucundan yeterli puan alıp da sınavı kazanan kişiler farklı pozisyonlarda bankalara personel olarak girebilmektedir. Bankalar da çalışmak için bankacılık ve finans bölümü, bankacılık ve sigortacılık bölümlerini okumanız yeterli. Lakin her hangi bir 4 yıllık üniversite de bazı bölümler haricinde bankacı olabilmeniz için yeterlidir. Bankacı olmak isteyen bir çok kişinin merak ettiği soru olan bankaların sınavları ne zaman sorusunun cevabını tüm bankalarla beraber aşağıdaki listeden bulabilirsiniz. Böylece bankalar hakkındaki bilgilere ulaşarak istediğiniz banka için gerekli şartlara ulaşarak zamanında başvurunuzu yapıp bankanın sınavına girebilirsiniz.

Akbank Sınav Tarihleri

Akbank, Türkiye’nin en büyük bankalarından biri ve her geçen yılda büyümeye devam ettiği için bir çok personel açığı oluşuyor. Bu yüzden de personel açığını kapatmak için gerekli şartları yerine getirenlere sınav yaparak ilgili departmanlara yerleştirmektedir. Alttaki bağlantıya tıklayarak tüm personel alım ilanlarına ulaşarak, hangi şehirlere hangi pozisyonda personel alacağı hakkındaki bilgilere ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir:  Esnaf Kredisi Veren Bankalar (Faizsiz Esnaf Kredisi 2018)

Akbank Sınav Tarihleri için : https://kariyer.akbank.com/Advertisement/AllJobList

Ziraat Bankası Sınav Tarihleri

Devletin bankası olan Ziraat Bankası ise her yıl yeni onlarca personeli bünyesine katmaktadır. Her yıl doğan ihtiyaçtan dolayı farkı pozisyonlarda personel alımı gerçekleştiren Ziraat Bankası, 2019 yılı için de bir çok alım yapacaktır. Bu alımlar ile ilgili detayları hemen alt linke tıklayıp ulaşarak, gerekli koşulları ve sınav tarih bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Ziraat Bankası Tarihleri için : https://www.ziraatbank.com.tr/tr/bankamiz/insan-kaynaklari/duyurular

İş Bankası Sınav Tarihleri

İş Bankası ise devletin yarı özel bankalarından biridir. Her geçen yıl daha da gelişen ve müşteri kitlesi büyüyen bir banka olan İş Bankası, her yeni bir yıl da ihtiyaç duyulan personel açığını kapatmak için yeni personel alımları yapmaktadır. İş Bankasının bünyesine katılıp, bir banka çalışanı olmak istiyorsanız, açık olan pozisyonların sınav ve başvuru tarihlerini alt linke tıklayarak gerekli bilgileri ve şartları öğrenebilirsiniz.

İş Bankası Tarihleri için : https://www.isbank.com.tr/TR/hakkimizda/insan-kaynaklari/Sayfalar/insan-kaynaklari.aspx

Yapı Kredi Sınav Tarihleri

Kariyer.net üzerinden personel alımı gerçekleştiren Yapı Kredi, çeşitli illerde çalışacak farklı pozisyonlarda bir çok eleman aramaktadır. Alt bağlantıya tıklayarak size uygun olan pozisyonu seçerek başvuruda bulunabilirsiniz.

Yapı Kredi Personel Başvurusu için : https://www.kariyer.net/firma-profil/yapi-kredi-2108-12166#tblFirmaIlanlari

Garanti Bankası Sınav Tarihleri

Büyüyen ve gelişen Türkiye’nin özel bankası Garanti, müşterilerine daha iyi ve hızlı hizmet verebilmek adına sürekli olarak yeni personel alımları yapmaktadır. 3 Farklı alanda iş olanakları sunmaktadır. Üniversite mezunlarına, yeni mezunlara ve iş deneyimi olanlar için farklı pozisyonlarda iş imkanı sunan Garanti Bankasının personel ilanı ve sınav tarihleri için aşağıdaki bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Garanti Bankası Sınav Tarihleri :  https://www.garanti.com.tr/tr/garanti_hakkinda/insan_kaynaklari/garantili_kariyer.page

QNB Finansbank Sınav Tarihleri

Müşterilerini mutlu etmesiyle bilinen QNB Finansbank, özellikle de enpara ile eft ve havale ücreti almamasıyla bir çok kişinin tercih sebeplerinden biri oluyor. Her geçen gün bünyesine yeni müşteriler katan Finansbank, çoğalan müşterilerine daha hızlı hizmet edebilmek için bir çok personel açığı oluşmaktadır. Bu yüzden de her yıl farklı pozisyonlarda yeni personeller almaktadır. Bu personel alımlarını ve sınav tarihlerini öğrenmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayablirsiniz.

İlginizi çekebilir:  İş Bankası Sim Kart Blokesi Kaldırma [Tanımlı Telefonu Değiştirme]

Finansbank Sınav Tarihleri için :  https://www.qnbfinansbank.com/insan-kaynaklari/ailemize-katilin/is-ilanlari-ve-basvuru

Vakıfbank Sınav Tarihleri

Türkiye’nin büyük bankalar arasında yer alan Vakıfbank, artan müşteri potansiyelinden dolayı her sene yeni personel alımları ile müşterilerine daha hızlı ve iyi hizmet sunmaktadır. Böylece müşterilerinin isteklerine daha hızlı bir şekilde yanıt vererek müşteri kalıcılığı sağlamaktadır. Her yıl yeni personeller aldığı gibi 2019 yılında da farklı pozisyonlar için yeni personel alımları yapacaktır. Vakıfbank bünyesine katılıp, farklı pozisyonlarda görev almak için alt bağlantıya tıklayabilir ve başvuru hakkındaki tüm bilgileri öğrenebilirsiniz.

Vakıfbank Sınav Tarihleri için : https://www.vakifbank.com.tr/2386.aspx/is-basvurulari.aspx?pageID=127

Denizbank Sınav Tarihleri

Denizbank’ta kariyer yapmak isteyenler için banka farklı pozisyonlarda personel alımları gerçekleştirmektedir. Bankanın gerçekleştirdiği bu ilanlara ve sınav tarihlerine alt bağlantıdan ulaşarak detaylı tüm bilgiye ulaşabilirsiniz.

Denizbank Sınav Tarihleri için : http://kariyer.denizbank.com/

TEB Sınav Tarihleri

Türkiye Ekonomi Bankası, her yıl yeni personel alımları gerçekleştirmektedir. Farklı pozisyonlardaki personel açığını kapatmak için belirli şartları yerine getiren kişileri bir sınava tabii tutarak yeni personelleri bünyesine katmaktadır. Sizde bu sınavlara girip, kazanarak TEB bünyesine katılabilirsiniz. Sınav tarihini ve personel alımlarıyla ilgili detaylar için hemen alt bağlantıya tıklayın.

TEB Sınav Tarihleri için : https://www.kariyer.net/firma-profil/teb-turk-ekonomi-bankasi-1126-1370

Halk Bankası Sınav Tarihleri

Halk Bankası git gide artan müşterileri için daha iyi hizmet verebilmek için yeni şubeler açmaktadır ve bu yeni şubelerde çalışacak yada eski şubelerdeki personel açığını kapatacak farklı pozisyonlarda personel alımı yapacaktır. Personel alımları ile ilgili pozisyon bilgisi ve sınav tarihlerini aşağıdaki bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Halk Bankası Personel Alımı için : https://kariyer.halkbank.com.tr/Content/Library/2685

Ayrıca Halk Bankası, bünyesinde çalışmak için Bilgi Teknolojileri Uzman Yardımcısı alımları yapacaktır. 27 Ocak tarihinde yapılacak sınav için 17 Aralık – 18 Ocak tarihleri arasında başvurunuzu http://sinav.yildiz.edu.tr/halkbank/ adresinden gerçekleştirebilirsiniz.

Sınav hakkındaki detaylı bilgiye ve gerekli şartlara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir:  QNB Finansbank Ek Hesap İptali Nasıl Yapılır?

Şekerbank Sınav Tarihleri

Gelişmeye devam eden Şekerbank, çeşitli şehirlerde çalışması için personel alımlar yapmakta. 3 Farklı daldaki kişilere farklı pozisyonda iş imkanı sunan Şekerbank, üniversite mezunlarına, deneyimli kişilere ve öğrenciler için çalışma fırsatları sunuyor. Bankanın açık pozisyonlarına ve sınav tarihlerine ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya gidebilirsiniz.

Şekerbank Sınav Tarihleri için : https://www.sekerbank.com.tr/hakkimizda/ik/isealim

ING Bank Sınav Tarihleri

ING Bank ise Türkiye’nin avantajlı bankalarından birisidir. Oldukça iyi faiz oranları ile müşterilerini mest eden ING Bank, personel açığını kapatmak için her yıl yeni personel alımları yapıyor. Eğer ING Bank bünyesine katılmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıyı kullanarak ilgili sayfaya gidebilir ve başvuruda bulunmak için gerekli şartları ve sınav tarihlerini öğrenebilirsiniz.

ING Bank Sınav Tarihleri için : https://www.ingbank.com.tr/tr/bilgi-destek/insan-kaynaklari

Odeabank Sınav Tarihleri

Türkiye’de henüz yeni sayılan bir banka olan Odeabank’da hızla gelişen bir bankadır. Odeabank’da gelişmesinden doğan açık pozisyonlarını yeni personeller alarak doldurmaktadır. Odebank’da çalışmak istiyorsanız, gerekli şartları yerine getirmeniz ve bir sınav sürecinden geçmeniz gerekmektedir. Odeabank açık pozisyonlar için personel alımı şartlarına ve sınav tarihlerine hemen alt bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Odeabank Sınav Tarihleri için : https://www.odeabank.com.tr/tr-tr/hakkimizda/insan-kaynaklari/sayfalar/odeabankta-kariyer.aspx

Albaraka Sınav Tarihleri

Albaraka her yıl yeni personel alımları yaparak yeni kişileri bünyesine katmaya devam ediyor. Çeşitli pozisyonlarda personel alımı gerçekleştiren Albaraka’nın bünyesine katılmak istiyorsanız gerekli şartları, sınav ve başvuru zamanlarına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Albaraka Sınav Tarihleri için : https://www.albaraka.com.tr/acik-pozisyonlar.aspx

Bankalarda Hangi Pozisyonlarda Çalışabilirim?

Bankalar yaptıkları sınav sonuçlarında yada bazen sınavsız olarak da birçok pozisyonda personel açıklarını kapatmaktadır. Sınavlı yada sınavsız olarak bünyelerine kattıkları personeller ile böylece müşterilerine daha iyi hizmet yapabilmektedirler. Personel başvurusunda bulunduğunuzda karşınıza farklı pozisyonlar çıkmaktadır. Bunlar müfettiş yardımcısı, uzman yardımcısı, bilgi işlem ve yazılım uzmanı, gişe yetkilisi, servis yetkilileri, satış ve müşteri temsilcileri, çağrı merkezi elemanı, operasyon elemanı, takip yetkilisi, ihtisas elemanı, güvenlik görevlisi ve şoför gibi görevlerdir. Bankalara başvuru yaptığınızda bu pozisyonlardan birisine girerek başvuru ve sınav sonucuna göre çalışmaya başlayabilirsiniz.

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 puan, ortalama: 0,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

Bankaların Sınav Tarihleri Ne Zaman 2019 Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *