Anında Onaylı Kredi Veren Bankalar

Map Anasayfa İhtiyaç Kredileri Anında Onaylı Kredi Veren Bankalar
Anında Onaylı Kredi Veren Bankalar

Acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için can suyu gibi bir kampanya haberi geldi. Paraya sıkışan, ekonomik olarak zor durumda olan vatandaşlarımız için bazı bankalar tarafından anında onay verilen ihtiyaç kredisi kampanyası başlatıldı. 10.000 TL’ye kadar hizmete sunulan bu krediden bir çok vatandaşımızın yararlanması bekleniyor. Bu yazımızda sizlere Anında Onaylı Kredi Veren Bankalar, Anında Onaylı Kredi Başvurusu, şartlar ve gerekli belgeler hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Anında Onaylı 10.000 TL İhtiyaç Kredisi

36 aya varan vadelerle kullanılabilen, isteğe bağlı olarak 3 aya kadar ertelenebilen anında onaylı ihtiyaç kredisi kampanyası sunan tüm bankaları bu yazımızda derledik. Acil paraya ihtiyacı olan herkesin yazımızı detaylı incelemesini tavsiye ediyoruz. İşte anında onay ile 10.000 TL ihtiyaç kredisi veren bankalar..

Garanti BBVA 10.000 TL Anında Onaylı Kredi Başvurusu

Garanti Bankası, anında onaylı kredi başvurularını sadece banka şubesinden kabul etmektedir. Sanal ortam üzerinden başvuru yapılamamaktadır. Sadece Garanti BBVA müşterileri internet bankacılığı üzerinden başvuru yapabilmektedirler. Kredi kullanması uygun görülen müşterilere 36 aya kadar vadeli ve 3 aya kadar ertelemeli kredi verilmektedir. Bu krediyi kullanması uygun görülebilecek müşterilerde aranan şartlar ise; 1100 ve üzeri kredi puanı ile en az üç aydır sigortalı çalışıyor olmaktır.

Akbank 10.000 TL Anında Onaylı Kredi Başvurusu

Banka şartlarına uyan kişiler 36 aya varan vadelerle verilen 10.000 TL krediye başvuru yapabilirler. Bunun için gereken şartlar; kredi notunun düzgün olması, Akbank müşterisi olmak ve Akbank internet bankacılığını kullanıyor olmaktır. Başvurunuzu yaptıktan sonra onay almanız durumunda, hafta sonu bile olsa banka kredinizi hesabınıza aktarmaktadır. Akbank’ın gerekli gördüğü durumlarda ek belge talep edebildiğini hatırlatmakta fayda var.

Denizbank 10.000 TL Anında Onaylı Kredi Başvurusu

Şartları sağladığınızı düşünüyorsanız, Denizbank’a SMS yoluyla kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. “Kredim TC KİMLİK” yazarak 3280‘e mesaj atarsanız, onaylı olan kredinizi öğrenebilirsiniz. 36 aya varan vadelerle kredinizi kullanabilirsiniz. Yaptığınız başvuru 10.000 TL’den daha yüksek bir limitle de onay alabilir. Şartlara uygun olan kişilere onay verilmesiyle birlikte anında kredi kullandırılmaktadır.

İlginizi çekebilir:  İhtiyaç Kredisi Hesaplama

ING Bank 10.000 TL Anında Onaylı Kredi Başvurusu

ING Bank 10.000 TL anında onaylı kredi başvurusunda bulunmak için ING Bank internet bankacılığını, bankanın resmi internet sitesini, ING mobil uygulamasını kullanabilir veya banka şubesine giderek bizzat başvuru yapabilirsiniz. Başvuruda bulunurken “Mini Kredi” kampanyasını seçmeniz gerekmektedir. Kredi notunuza göre faiz uygulayan ING Bank’ın Mini Kredi kampanyasına başvuru yaptıktan sonra, müşteri profiliniz uygun görülmesi hâlinde anında onay alarak kredinizi kullanabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere Anında Onaylı Kredi Veren Bankalar, Anında Onaylı Kredi Başvurusu, şartlar ve gerekli belgeler hakkında detaylı bilgiler verdik. Merak ettiklerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlere gönderebilirsiniz.

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 puan, ortalama: 0,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

Anında Onaylı Kredi Veren Bankalar Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *