Anında 50.000 TL Kredi Veren Bankalar

Map Anasayfa İhtiyaç Kredileri Anında 50.000 TL Kredi Veren Bankalar
Anında 50.000 TL Kredi Veren Bankalar

Acil kredi ihtiyacı olanlara ilaç gibi gelecek bir yazıyla karşınızdayız. “Hemen kredi almak istiyorum.” diyorsanız bu yazımız tam size göre. Evrakla, imzayla, şubeye gitmekle uğraşmak istemeyenler için Anında 50.000 TL’ye kadar kredi veren bankaları araştırdık. Bu yazımızda sizlere Anında 50.000 TL kredi veren bankalar, anında kredi başvurusu, anında kredi hesaplama ve hemen kredi veren bankalar hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Anında 50.000 TL Kredi

Bankaların kredi başvurularına geç cevap vermeleri; hem vakit hem de nakit kaybı olarak görülüyor. Hele hele uzun süren bekleyişin ardından bir de olumsuz cevap veriliyorsa, bu durum kredi başvurusu yapan kişi için bir de kredi puanı kaybı olarak geri dönüyor. İşte tam da bu noktada kredi başvurularına anında cevap veren 2 banka devreye giriyor. Dilerseniz detaylı inceleyelim.

Anında 50.000 TL Kredi İçin Gereken Evraklar

Anında 20.000 TL kredi veren iki banka başvuru sırasında herhangi bir belge istememektedir. Ancak başvuru yaparken girdiğiniz bilgilerin tamamının doğru olması gerekmektedir. Aksi taktirde başvuru sonucunuz olumsuz olabilir. Başvuru sonucunuz olumlu olursa başvururken girdiğiniz bilgilerin doğruluğunu kanıtlayan belgeler (T.C. kimlik kartı, gelir belgesi, maaş bordrosu, kefil, teminat, vergi levhası vb..) sizden istenebilir.

Anında 50.000 TL Kredi İçin Başvuru Şartları

Anında kredi veren bankalar bu krediyi kullandırmak için şartlara uyan müşteri aramaktadırlar. Bu şartların en başında kredi notunuzun kredi çekmenize yeterli olması gelir. Eğer kredi notunuz düşükse bu krediden yararlanma ihtimaliniz çok düşüktür.

Anında Kredi Veren Bankalar Hangileridir ? Başvuru Nasıl Yapılır ?

Anında kredi veren iki banka mevcuttur. Bu iki bankaya anında onaylı kredi başvurusunun nasıl yapılacağını aşağıda detaylı bir şekilde görebilirsiniz.

Odeabank Anında 50.000 TL Kredi Başvurusu

Odeabank anında kredi için öncelikle bu bankanın müşterisi olmanız şartını aramaktadır. Banka müşterileri internet bankacılığı aracılığıyla 36 ay vadeye ve 50.000 TL’ye kadar kredi başvurusu yapabilir ve onaylanması durumunda bankaya gitmeden kredilerini kullanabilirler.

İlginizi çekebilir:  Vakıfbank SMS ile Kredi Başvurusu (Faiz Oranı ve Hesaplama)

Odeabank müşterisi değilseniz Nakit yazıp boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı yazın ve 8444’e mesaj atın.

Örnek Mesaj : Nakit 123456789101

Başvurunuzu bu şekilde yaptıktan sonra yarım saat içinde kredi başvuru sonucunuz mesaj olarak gelecektir. Onay almanız durumunda bankanın müşteri hizmetleri sizi arayacak ve kredi kullanımını nasıl yapacağınızı soracaktır. Eğer kabul ederseniz, adresinize gönderilecek banka personeli ile kredinizi kullanabilir veya yakınınızda bulunan bir Odeabank şubesine giderek hemen onaylı limiti hesabınıza aktarabilirsiniz.

Yapı Kredi Anında 50.000 TL Kredi Başvurusu

Yapı Kredi Bankası’nın anında onaylı kredi için aradığı şartlara uyuyorsanız kredinizi hemen kullanabilirsiniz. Başvurularınızı banka şubelerinden, internet bankacılığından, mobil bankacılık uygulamasından ve SMS atarak hemen yapabilirsiniz.

Cep telefonunuzla 4411’e Bireysel yazıp boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı yazdıktan sonra bir boşluk bırakarak aylık gelirinizi yazıp gönderin.

Örnek Mesaj : Bireysel 12345678901 4000

Bu şekilde kredi başvurunuzu yaptıktan sonra 5 dakika içerisinde kredi başvuru sonucunuz size iletilecektir. Kredi başvurunuz olumlu olursa onaylanan kredi limitinizi en yakın Yapı Kredi şubesine başvururken bildirdiğiniz bilgilerin doğruluğunu kanıtlayan evraklar ile başvurarak kullanabilirsiniz.

Yapı Kredi 36 aya kadar vade seçeneği sunarken, kredide uyguladığı faiz miktarı müşterinin kredi notuna göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Bu yazımızda sizlere Anında 50.000 TL kredi veren bankalar, anında kredi başvurusu, anında kredi hesaplama ve hemen kredi veren bankalar hakkında detaylı bilgiler verdik. Merak ettiklerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlere gönderebilirsiniz.

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 puan, ortalama: 0,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

Anında 50.000 TL Kredi Veren Bankalar Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *