Anında 30.000 Lira Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

Map Anasayfa İhtiyaç Kredileri Anında 30.000 Lira Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar
Anında 30.000 Lira Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

Birden fazla bankaya borcu olan ya da aynı bankada birden fazla (kredi, kredi kartı vs..) borcu olan vatandaşların en çok merak ettiği konulardan biri borç kapatma kredisi veren bankalardır. “Borç Kapatma Kredisi Kimlere Verilir ?” sorusunun yanıtını arayan vatandaşlar için bazı bankalar borç kapatma kampanyası başlatarak borç kapatma kredisi vermeye başladılar. Bu yazımızda sizlere borç kapatma kredisi veren bankaları ve borç kapatma kredisinin kimlere verileceği hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

Borç Kapatma Kredisi Nedir ?

Borç kapatma kredisi ya da diğer adıyla borç transferi (kredi transferi) bankalara olan kredi veya kredi kartı borçlarınızı tek bir bankada toplamak için kullandırılan ihtiyaç kredisidir. Özellikle birden fazla borcu olan vatandaşların ödemelerini kolaylaştırmak için tek bankada borçları toplayan bu sistem, borçlunun borçlarını daha kolay ve düzenli ödemesini sağlar. Diğer bankalara olan borçları kapatıp, tek çatı altında toplayarak tüketiciye uzun vadede düzenli bir ödeme planı sunar.

Borç Kapatma Kredisi Kullanmak İçin Şartlar Nelerdir ?

Öncelikle şunun bilinmesi gerekir ki, her kredi borcu bu kapsama girmemektedir. Genel olarak borç transfer kredisi kredi kartı borçlarını kapsar ancak ihtiyaç kredileri de dahil edilebilmektedir. Bilinmesi gereken bir diğer önemli nokta ise borcun bir kısmının değil, tamamının borç kapatma kredisi verecek bankaya devredilmesi gerekmektedir.

Borç kapatma kredisi kullanmak için bankanın kredi politikalarına uygun müşteri olmanız gerekmektedir. Eğer borçlarınız yasal takip süresini aşmış ve icralık olmuşsa, bu krediden faydalanmanız mümkün değildir. İhtiyaç kredisi, kredi kartı ve kredili mevduat hesabı borçları için borç transferi yapabilirsiniz.

Bankaya borç kapatma kredisi için başvuru yaptığınızda kimlik numaranız üzerinden bütün banka sicilinize bakarak işlem yapılacaktır. Çünkü bankalar bir krediyi kullandırırken referans olarak Findeks kredi notunu baz almaktadırlar.

İlginizi çekebilir:  Halkbank Emekli Kredisi 2018 (Faiz Oranları, Yaş Sınırı, Başvurusu ve Örnek Hesaplamalar)

Borç Transfer Kredisi Veren Bankalar

Borç transfer kredisi; günümüzde aktif olarak çalışan Akbank, Garanti Bankası, Vakıfbank, Yapı Kredi, QNB Finansbank, Denizbank, Şekerbank, Halkbank ve ING Bank gibi birçok banka tarafından verilmektedir. Biz aşağıda kampanya yaparak 30.000 lira için uygun faizle borç kapatma kredisi veren bankalar hakkındaki bilgileri derledik. Size en uygun gelen bankayı seçerek borç kapatma kredisi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Akbank 30.000 Lira Borç Kapatma Kredisi Kampanyası

Akbank 60 ay vadeye kadar, diğer bankalarda olan tüm kredi ve kredi kartı borçlarınızı kapatmak için 30.000 lira kredi vermektedir. Başvuru yapmak için size en yakın Akbank şubesine gitmeniz gerekmektedir. Akbank ayrıca sadece Akbank’ta olan borçlarınız için de borç kapatma kredisi vermektedir.

Şekerbank 30.000 Lira Borç Kapatma Kredisi Kampanyası

Şekerbank özellikle emekli ve çalışanlara bu hizmeti sunmaktadır. Şekerbank sunduğu bu hizmette müşterinin diğer bankalara olan tüm borçlarını kapatmayı hedeflemektedir. 60 aya varan vadelerle kullanabileceğiniz Şekerbank Borç Kapatma Kredisi, 3 ay erteleme seçeneğine de sahiptir. Başvuru için size en yakın Şekerbank şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Halkbank 30.000 Lira Borç Kapatma Kredisi Kampanyası

Halkbank üzerinden de 30.000 liralık borç kapatma kredisini 60 aya varan vadelerle kullanabilirsiniz. Halkbank borç kapatma kredilerinde kredi ve kredi kartı için ayrı kampanya yapmaktadır. Dilerseniz sadece kredi kartı borçlarınızı kapatabilir, dilerseniz sadece kredi borçlarınız için kredi çekebilirsiniz. Halkbank borç transferi hizmetinden yararlanmak için en az 6 (altı) aydır sigortalı çalışıyor olmanız gerekmektedir. Emekli çalışanların bu krediyi kullanabilmeleri için emekli maaşlarını Halkbank’a taşıma şartı vardır. Size en yakın Halkbank şubesine başvuru yaparak borç kapatma kredisinden faydalanabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere borç kapatma kredisi veren bankaları ve borç kapatma kredisinin kimlere verileceği hakkında detaylı bilgi verdik. Merak ettiklerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlere gönderebilirsiniz.

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 puan, ortalama: 0,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

Anında 30.000 Lira Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Anında 30.000 Lira Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar Yazısı İçin Yapılan Yorumlar.
  1. hakan

    merhaba puanım 800 ve yapıkrredı bankasına kredı oduyorum hepsını kapatmak ıcın 20.000 tl kredı cekmek ıstıyorum alabılırmıyım yardımcı olun lutfen

    • access_time 8 Ağu 2020, 11:41
    • Cevapla