Akbank’ta Kayıtlı Telefon Numarası Güncelleme

Map Anasayfa Genel Rehber Akbank’ta Kayıtlı Telefon Numarası Güncelleme
Akbank’ta Kayıtlı Telefon Numarası Güncelleme

Türkiye’de en çok tercih edilen bankalardan bir tanesi de, bilindiği üzere Akbank’tır. Sizde Akbank’ta yer alan numaranızı güncellemek istiyorsanız eğer, Akbank telefon numarası güncelleme yöntemlerine göz atarak hızlı bir şekilde numara değiştirme talebinde bulunabilirsiniz. Numaranızı değiştirmek güvenlik önlemleri için gerekli olsa da bankada kayıtlı olmayan telefon numaranızla Akbank’ın internet bankacılığı ve diğer bankacılık ürünlerini kullanma durumunuz yoktur. Olası bir kredi kartı yada banka kartı çalınma veya kaybolma durumunda, numaranız olmadan kartınızı iptal ettirme durumu yoktur. Bu nedenle eğer sizde numaranızı değiştirdiyseniz hemen aşağıda yer alan yöntemler aracılığı ile bankaya bu numarayı iletmenizi önermekteyiz.

Akbank Numara Güncelleme 

Eğer Akbank’ta kayıtlı cep telefon numaranızı yenilemek istiyorsanız, en yakın Akbank şubesinden müşteri temsilcisi aracılığıyla çok seri bir şekilde numara değiştirme talebinde bulunabiliyorsunuz. Müşteri temsilcisinde dolduracağınız ve yeni telefonun numaranızın yazılı olduğu bir formu doldurarak anında numaranızın güncelleşme süreci devreye girecektir. Ayrıca 444 25 25 numaralı Akbank müşteri hizmetlerini arayarak da numaranızı değiştirmek için bildirim oluşturabilirsiniz fakat şubeye gitmeniz de gerekiyor. Akbank internet şubesinden numara değişikliği maalesef ki yapılmıyor. Sizde en yakın Akbank şubelerini ziyaret etmeniz durumunda, numaranız güncellenecektir.

Bankaya Giderek Güncelleme

Akbank şubelerine giderek müşteri temsilcileri vasıtası ile numara güncelleme talebinde bulunabiliyorsunuz. Bunun için kimliğinizle beraber en yakın Akbank şubesine gidin ve müşteri temsilcisinde dolduracağınız dilekçe aracılığı ile, numara değiştirme süreci devreye giriyor. Ayrıca internet bankacılığını kullanabilmek için de yeni şifre talebi verebilirsiniz.

Akbank ATM’lerinden Değiştirme

Akbank bankamatiklerinden de numara güncellemesi için başvuru alınıyor. Bunun için banka kartınızı Akbank ATM’sine giriş yaptıktan sonra ilgili menülere geçiş yapmanız gerekiyor. Maalesef güvenlik sebebiyle Akbank ATM’lerden telefon numarası güncelleme işlemleri yapılamıyor.

Akbank Müşteri Hizmetleri Numarası

Akbank müşteri hizmetlerinin 2 adet olduğunu sizlere söylemek isteriz. Bunlar 444 25 25 ve 0850 222 25 25’tir. Akbank telefon şubesi ile banka müşterilerine kaliteli bir hizmet verilmektedir. Bu şekilde de bankada aklınıza takılan her soruya cevap alabilme imkanı tanınmaktadır. Akbank Müşteri Hizmetleri Numarası arayarak işlemleri halletmenin en iyi avantajı ise hem yer hem de zaman kısıtlaması yoktur. Yani banka şubesine gitmek yerine, istediğiniz saatte arama yaparak hem mekandan, hem de zamandan tasarruf etmiş olursunuz. Müşteri hizmetlerini aramak ücretlidir. Ücretlendirmelerde cep telefonu ile yapılan aramalar için geçerli olan, ücretlendirme sistemi devreye girmektedir ve sizlerin eğer paketi varsa, paketlerinizden dakikalar düşecektir.

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

2 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 5 (2 puan, ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...
Güncelleme:

Akbank’ta Kayıtlı Telefon Numarası Güncelleme Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Akbank’ta Kayıtlı Telefon Numarası Güncelleme Yazısı İçin Yapılan Yorumlar.
 1. İSA

  Makaleniz kesinlikle yetersiz. ATM’den bu işlemi yapabilirsiniz diyorsunuz, ama nasıl yapılacağına dair en ufak ayrıntı yok. İnsanlar kartlarını takarak ATM’ye giriyorlar. Güncelleme namına herhangi bir seçenek yok. Nasıl bir b*ktan banka anlam veremiyorum. Bankamatiğin vermediği bir hizmeti, kendi sitesinde de, başka sitelerde de vermiş gibi gösteriyor. Bankamatik’ten QR kod ile para çekeceğim. Ama QR kodu seçeneği yok. Sistemde var gösteriyor. Müşteri Hizmetlerini arıyorsun, ATM güncellenmemiş diyor. Ama hemen hemen her bankamatikte aynı şey.

  • access_time 21 Eyl 2018, 15:28
  • Cevapla
  • Gökhan Bilir

   Merhaba İsa Bey, eleştrileriniz için çok teşekkür ederiz. Dediğiniz gibi Akbank ATM’lerinden telefon numarası güncelleme işlemi, güvenlik sebebiyle yapılamıyor.

   • access_time 21 Eyl 2018, 18:21
   • Cevapla
 2. emrah

  merhabalar 05****** nolu hattım kapandı.05****** numaralı hattım aktif durumda bu numaranın güncellenmesını arz ederim.emrah genç saygılarımla

  • access_time 22 Kas 2018, 15:24
  • Cevapla