Akbank Faizsiz Kredi Başvurusu (5.000 TL)

Map Anasayfa İhtiyaç Kredileri Akbank Faizsiz Kredi Başvurusu (5.000 TL)
Akbank Faizsiz Kredi Başvurusu (5.000 TL)

İhtiyaç kredisinde faiz oranlarının alıp başını gitmesiyle birlikte, vatandaşlar tarafından sürekli olarak en düşük faizli ihtiyaç kredisi araştırması yapılıyor. Bu araştırmalara bir son verecek harika bir kampanya haberi Akbank tarafından duyuruldu. Akbank faizsiz ve masrafsız ihtiyaç kredisi verecek. Bu yazımızda sizlere Akbank Faizsiz ve Masrafsız 5.000 TL  Hoşgeldin Kredisi başvurusu, hesaplama, gereken evraklar ve şartlar hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Akbank’tan Faizsiz ve Masrafsız Hoşgeldin Kredisi

Düşük faizli kredi arayanlar dikkat! Hiç bir faizi ve masrafı olmayan ihtiyaç kredisi kampanyası başlatıldı. Türkiye’nin köklü bankalarından Akbank, yapmış olduğu bu kampanya ile müşteri sayısını arttırmayı hedefliyor. Dilerseniz detaylara bir göz atalım.

Akbank Faizsiz Kredi Başvuru Şartları

 • 18 yaşından büyük olmak
 • Risk ve istihbaratta olumsuzluk olmaması
 • Sabit ikamet sahibi olmak
 • Düzenli gelir sahibi olmak
 • İlk defa Akbank müşterisi olmak

Akbank Faizsiz Kredi İçin Gereken Evraklar

Başvurular sadece mobil kanal üzerinden yapılacağı için, başlangıçta herhangi bir evrak gerekmemektedir. Yapılması gereken tek işlem Akbank Mobil uygulamasını indirmektir. Mobil uygulama üzerinden başvuru tamamlandıktan sonra kurye aracılığıyla doğrulanacak belgeler ise şunlardır:

 • T.C. Nüfus Cüzdanı
 • İkametgah Belgesi
 • Gelir Belgesi (Maaş Bordrosu)

Akbank Faizsiz Kredi Detayları

Akbank’ın Faizsiz ve Masrafsız kredisi hakkında bilinmesi gerekenleri şöyle sıralayabiliriz:

 • Kredi hizmetinden yararlanabilmek için Akbank “İlk defa ve uzaktan müşteri edinimi” sürecini izlemektedir. Yani bu krediden mevcut Akbank müşterileri yararlanamamaktadırlar.
 • Müşteri olduktan sonra 3 gün içinde 0 faizli krediye başvurulabilir.
 • Kampanya kapsamında kullanılacak maksimum kredi tutarı 5.000 TL,  maksimum vade 12 aydır.
 • Söz konusu kredi talepleri Banka tarafından değerlendirilerek olumlu bulunursa karşılanacaktır. Akbank, kredi koşullarını değiştirme, ek bilgi ve belge talebinde bulunma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya sadece Akbank Mobil ve İnternet kanalında tamamlanacak başvurular için geçerlidir. Akbank Şubelerinde geçerli değildir.
 • Müşteri kampanyadan sadece bir kere yararlanabilir.
İlginizi çekebilir:  Kredi Borcum Devam Ederken İkinci Krediyi Çekebilir miyim?

Akbank Faizsiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Kredi başvurusunu yeni müşteri edinimi esnasında “Başlangıç ürünleri sayfasındaki İhtiyaç Kredisi seçeneği ile” yaparak müşteri olanlar hemen, “başlangıç ürünleri sayfasındaki ihtiyaç kredisi seçeneği dışındaki seçenekler ile müşteri edinim tamamlayanlar” 1 gün sonra Akbank Mobil ve İnternet üzerinden kredi kampanyasından yararlanabilir. Kurye süreci ile işlemlerini tamamlayacak olan müşteriler, belge işlemleri tamamlandıktan sonra Akbank Mobil‘e girerek krediye başvurabilirler.

Akbank Faizsiz Kredi Hesaplama

Akbank’ın faizsiz ve masrafsız ihtiyaç kredisinin örnek maliyet tablosu aşağıdaki gibidir.

blank

Bu yazımızda sizlere Akbank Faizsiz ve Masrafsız 5.000 TL  Hoşgeldin Kredisi başvurusu, hesaplama, gereken evraklar ve şartlar hakkında detaylı bilgiler verdik. Merak ettiklerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlere gönderebilirsiniz.

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 puan, ortalama: 0,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

Akbank Faizsiz Kredi Başvurusu (5.000 TL) Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *