Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu ve Kampanyaları

Map Anasayfa Kredi Kartları Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu ve Kampanyaları
Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu ve Kampanyaları

Gündelik ihtiyaçlarımızı giderirken nakit sıkıntısı çekmemiz oldukça olağan bir durumdur. Özellikle de pandemi süreciyle birlikte girilen kürsel çapta ekonomik kriz; insanları nakit dışı ödeme yöntemlerine yönlendirdi. Nakit sıkıntısı yaşanan durumlarda kullanılan kredi kartlarının; akıllı kullanılması hâlinde oldukça yararlı olduğu söylenebilir. Bu yazımızda Akbank Axess Kredi Kartı başvurusu, başvuru şartları, kart ücreti, kampanyaları ve avantajları hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Akbank Axess Kredi Kartı

Akbank Axess kredi kartına başvuru yaparak akaryakıttan gıdaya, giyimden ulaşıma tüm ihtiyaçlarınız için büyük bir adım atmış olursunuz. Akıl almaz Akbank Axess kredi kartı kampanyaları ile indirimli uçuşların ve otellerin keyfini sürebilirsiniz. Daha fazlası yazımızda…

Her banka müşteri kazanmak hedefinde olarak, çeşitli kampanyalar düzenlemekte ve müşterilerine kredi kartı fırsatı sunmaktadır. Bunlar arasında en popüler olan bankalardan bir tanesi de şüphesiz Akbank‘tır. Akbank tarafından kullanıma sunulmuş olan Axess kredi kartları hakkında bütün detaylara değineceğiz.

Kampanyalar, Avantajlar ve Sunulan Fırsatlar

Akbank Axess kredi kartı ürününün şu özellikleri mevcuttur :

 • Chip-para
 • Taksit imkanı
 • Ek kart
 • Hızlı para
 • Taksitli nakit avans
 • SMS para
 • Nakit avans
 • Taksitli borç transferi
 • Hesap ulaşımı
 • Taksit isteme fırsatı
 • Otomatik fatura ödeme
 • Body card
 • İşsizlik sigortası
 • Limit artırım özelliği
 • Elektronik ekstre
 • Fon Talimatı

Ayrıca yukarda saydığımız özelliklerin dışında; Akbank Axess kredi kartı ile

 • Dünyanın her yerinde alışveriş yapabilir,
 • Biriken paralarınızı istediğiniz sektörde kullanabilir,
 • Axess anlaşmalı üye iş yerlerinden yapacağınız alışverişlerde ek taksit imkanına sahip olabilirsiniz.

Akbank Herkese Kredi Kartı Verir Mi?

Öncelikle herhangi bir bankadan kredi kartına sahip olabilmek için daha önce bankalar tarafından kara listeye alınmış olmamanız ve buna ek olarak kredi notunuz iyi olması gerekmektedir. Bununla birlikte düzenli bir gelirinizin olması da kredi kartınızın onaylanması için büyük rol oynayacaktır.

İlginizi çekebilir:  Turkish Bank Kredi Kartı Başvurusu (Nasıl Yapılır?)

Çünkü bankalar borcunu tahsil edemeyeceklerini düşündükleri bir müşterisine kredi kartını vermek istemez ve buna göre bir süreç başlatır. Eğer düzenli bir geliriniz yoksa bankadan vadesiz bir hesap açıp içerisinde bir miktar para bırakarak otomatik fatura ödemeleri, market harcamaları gibi ufak meblağlı işlemler gerçekleştirebilir ve banka tarafından kredi kartı alabilmeniz halinde fatura, market ve diğer işlemlerinizi kredi kartı ile yapacağınızı kanıtlar, düzenli olarak belli miktarda paranın zaten banka hesabınıza yatırıldığını göstererek size daha olumlu bir puan olarak yansımasını sağlayabilirsiniz.

Şayet öğrenciyseniz bankaların öğrenciler için sunduğu bazı kredi kartları vardır ve bu kredi kartlarını herhangi bir sorun olmadan alabilirsiniz. Çünkü bankaların çoğu öğrenci belgesini ibraz eden kişilerden hesap işletim ücreti ve sair masraflarını tahsil etmezler ve  çok avantajlı fiyatlara gelir. Düzenli bir geliriniz olmasa bile üzerinize kayıtlı ev, araba tarzı değerli eşyalarınız mevcutsa banka tarafından kredi kartı talebi olumlu olarak sonuçlanmaktadır.

Kredi Notum Düşük, Axess Kartı Alabilir Miyim?

Kredi notu düşük olanların başvuruları genelde olumlu olarak sonuçlandırılmaz. Kredi notunuzu yükseltmek için öncelikle mevcutta bankalara borcunuz bulunuyorsa, bunu hızlı bir şekilde kapatmanızı ve daha sonra kredi kartı başvurusu yapmanızı öneririz. Eğer bankalara borcunuz yok ve hiç bankalar ile ilişiğiniz yoksa bu sebeple de kredi notunuz dip seviyelerde olabilmektedir. Kredi notunuzu yükseltmek için ufak limitli bir kredi kartı almanız, ufak miktarlar ile bankaya borçlanmanız ve zamanında borcunuzu ödemeniz, kredi notunuzun hızlı bir şekilde yükselmesine neden olacaktır.

Kredi notunuzu nasıl yükseltebileceğinize dair detaylı bilgi almak istiyorsanız 3 Ayda Kredi Notu Yükseltme Yolları konumuzu okuyabilirsiniz.

Akbank Axess Kredi Kartına Hangi Kanallardan Başvurabilirim?

Akbank Axess kredi kartı başvurusu yapmak birçok farklı yöntem mevcuttur. www.akbank.com internet adresinden veya www.axess.com.tr internet adresinden Kimlik Numaranız ve cep telefonu numaranız ile hemen başvuru yapabileceğiniz gibi, sitede bulunan beni arayın butonuna tıklayarak cep telefonu numaranızı yazmanız durumunda, sistem operatörleri tarafından otomatik olarak aranacaksınız. Böylece kredi kartı alma süreci devreye girecek ve kısa süre içerisinde kredi kartınızı alacaksınız.

İlginizi çekebilir:  Kredi Kartı Limiti Nasıl Belirlenmektedir?

Alternatif Başvurma Yöntemleri Nelerdir?

İnternet sitesinden yapabileceğiniz başvurularına ek olarak 444 25 25 numaralı Akbank Telefon Şubesinden Axess kredi kartı başvurunuz dakikalar içerisinde gerçekleşmektedir. Dijital ortamlar dışında size en yakın Akbank Şubelerinden veya Akbank ATM’lerinden de Akbank Axess Kredi Kartına başvurunuzu hızlı ve çok basit bir şekilde yapabiliyorsunuz. Akbank’ın en yakın banka şubelerine uğrayarak müşteri temsilcisinden kredi kartı başvurusu yapabiliyorsunuz. Kredi kartı başvurularında genellikle maaş belgesi, kimlik belgesi isteniyor. Kredi kartı alabilmek için kredi notunuzun iyi durumda olması gerekiyor. Kredi notunuz iyiyse, hızlı bir şekilde Axess kredi kartınızı alabiliyorsunuz diyebiliriz.

Bu yazımızda Akbank Axess Kredi Kartı başvurusu, başvuru şartları, kart ücreti, kampanyaları ve avantajları hakkında detaylı bilgiler verdik. Merak ettiklerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlere gönderebilirsiniz.

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 puan, ortalama: 5,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu ve Kampanyaları Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *