Aidatsız Kredi Kartı 2019 (Yıllık Ücret Alınmayan BÜTÜN Kartlar, Başvuru)

Map Anasayfa Kredi Kartları Aidatsız Kredi Kartı 2019 (Yıllık Ücret Alınmayan BÜTÜN Kartlar, Başvuru)
Aidatsız Kredi Kartı 2019 (Yıllık Ücret Alınmayan BÜTÜN Kartlar, Başvuru)

Aidatsız kredi kartı 2019 de bir hayli fazla alınır durumdadır. İnternet üzerinde bulacağınız en detaylı yazıyı uzunca bir araştırmadan sonra biz oluşturduk ve yayınlıyoruz. Aşağıdaki kartların bir kısmına Online olarak İnternet üzerinden başvuru yapabilirken bazılarına bir SMS ile başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuru hakkındaki detaylar her kartın altında yazılı olacak. Yazımızda güncel ve bütün bankalara ait olan kredi kartlarını bulabilirsiniz. Tanıtımını yapacağımız kartların özelliklerini dikkatlice okumalısınız! Zira kendinize uygun kredi kartını o şekilde bulabilirsiniz. Ayrıca kartlar içerisinde ev hanımlarından, öğrencilere kadar her statüden insanların alacağı yıllık kart ücreti alınmayan kartlar mevcuttur.

# Unutmayınız ki size en uygun kredi kartını bulmak için bütün kartları titizlikle incelemelisiniz. Özellikle müşterisi olduğunuz banka kartına başvuru yapabilirsiniz.  Kart aidatı olmayan kredi kartları 2019 listesi şu şekildedir.

Yazımızdaki Aidatsız Kredi Kartları (Kısaca):

 • İş Bankası Maximum kredi kartı (SMS ile Anında Başvuru!)
 • Akbank Free Card (Diğer Kart Borcunuzu Kolaylıkla Buna Aktarın!)
 • Garanti Bankası Flexi (Kart Tasarımınızı Siz Belirleyin!)
 • QNB FinansBank Fix (1.500 den Fazla Markada Sana Özel İndirim)
 • OdeaBank Bank’O Card (Sanatsal ve Sosyal Aktivitelerde Yerin Hazır!)
 • Yapı Kredi Play Kart (Gençlerin Halinden Anlayan Kart!)
 • ŞekerBank Şeker Kart (30.000 TL’ye Kadar Taksitli Nakit Avans!)

İş Bankası Maximum Aidatsız Kredi Kartı

Maximum kredi kartları içerisinde yıllık ücret ödemeyeceğiniz bir kredi kartıdır. 2019 itibariyle Maximum üyesi olmayan iş yerlerinde yapacağınız alışverişlerde her 100 TL’lik harcamada 1 krş MaxiPuan kazanacaksınız. Yani 1 MaxiPuan 1 TL değerinde olmaktadır. Taksitlerinizi ve çektiğiniz nakit avanslar için 12 ay vade uygulanır. Bu kart üzerinden yeni bir aidatsız ek kredi kartı daha çıkarabilirsiniz. Bildiğiniz gibi müze kart özelliği de bu karta tanımlanmıştır. İstanbul Atatürk Havalimanına ait otopark üzerinde indirim ve çeşitli hediye ürünler sunulur. Temasız ödeme kolaylığı da bulunmaktadır. Alışveriş faiz oranı 1,84%, nakit avans faiz oranı ise 3.5%‘tir. Kart başvurusu için AİDATSIZ boşluk TC Kimlik Numaranızı 4402’ye mesaj olarak gönderebilirsiniz. İş Bankasına ait diğer kişiye özel kartlarını görmek için İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu yazımızı okuyabilirsiniz.

İlginizi çekebilir:  ING Bank Kredi Kartı Başvurusu, Kampanyaları

Öğrenciler İçin İşte Üniversiteli Kredi Kartı: İş bankasının öğrencilere verdiği bu kredi kartı yukarıda bahsi geçen bütün özellikleri içerisinde barındırmaktadır. Bu kredi kartına gelir belgesiz sahip olabilirsiniz. Kart başvurusu için 18 yaşının üstünde; lisans veya lisansüstü eğitim öğrencisi olmalısınız. AİDATSIZÜNİK yazıp TC kimlik numaranızla beraber 4402’ye mesaj göndermeniz yeterli. Öğrenciler için hazırladığımız, Öğrenci Kredi Kartı Veren Bankalar yazımızı okuyarak istediğiniz öğrenci kredi kartına başvuru yapabilirsiniz.

Akbank Free Aidatsız Kredi Kartı (Axess)

Bütün faturalarınıza otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Ödeme kolaylıkları bununla sınırlı değildir. Kira ödemelerinizi bile verdiğiniz talimatla her ay düzenli Havale/EFT yapabilirsiniz. Peşin yani tek çekim yaptığınız alışverişlerinizi kart üzerinden taksitlendirebilirsiniz. Veya erteleme özelliği ile yaptığınız alışverişin ödemesini sonradan yapabilirsiniz. Kefilsiz, imzasız ve kolay bir şekilde 7/24 nakit avans çekebilirsiniz.

Kartın en güzel özelliği ise diğer bankalarda bulunan kredi kartı borçlarınızı free kart üzerine aldırıp taksitlendirip ödeyebilirsiniz. Harcamalarınızı sizin için takip eder, dilediğiniz limite geldiği zaman sizi bilgilendirir. Harcadıkça chip para kazanırsınız. Karta ait alışveriş ve taksitli nakit avans faiz oranı 1.84%,  ödeme erteleme faiz oranı 1.99%‘dur. Başvuru için 444 25 25 müşteri hizmetlerini aramanız yeterlidir. Ev hanımları da bu kredi kartına sahip olabilirler. Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar yazımızdan hepsini inceleyebilirsiniz.

Garanti Bankası Ücretsiz Kredi Kartı (Flexi)

Bu kartı diğerlerinden ayıran özellik ise kartın görüntüsünü siz belirliyorsunuz. İster kendi fotoğrafınızı isterseniz bir manzara fotoğrafı bastırabilirsiniz. Ama bu işlem için sizden bir kereliğe mahsus 9,99 TL tahsil edilir. Aidatsız ve puan kazandıran bir kredi kartı. İster ülke içinde ister ülke dışında rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz. Anlaşmalı olan 250 binden fazla iş yerinden yapacağınız alışverişlerinizde Bonus puan kazanacaksınız. Biriken puanlarınızı anlık olarak TL olarak kullanabilirsiniz. Yine bu kredi kartında da alışveriş ve nakit avans faiz oranı 1,84%‘tür. Garanti bankasına ait bütün kredi kartlarının özellikleri ve başvuruları için Garanti Kredi Kartı Başvurusu isimli araştırmamızı okuyabilirsiniz.

İlginizi çekebilir:  Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar ve Limiti

QNB FinansBank Fix Kart

Aidatsız kredi kartı: QNB Finansbank yıllık ücretsiz kart 2018 2019 aidatsız finansbank kredi kartları
Aidatsız kredi kartı: QNB Finansbank yıllık ücretsiz kart 2019 2020

Hem banka kartı hem kredi kartı özelliği bulunan tek aidatsız kredi kartıdır. İşlem sırasında hangi kartı seçmek istediğini belirtebilirsiniz. Akabinde 50 TL’lik temassız ödeme özelliği bulunuyor. 1.500’den fazla marka da meydana gelen indirimden anında haberdar edilirsiniz. Haftanın her günü nakit avans çekebilir 6 veya 9 ay gibi vadeler de geri ödeme yapabilirsiniz. Bu kredi kartının başvurusu sadece QNB Finansbank şubelerinden yapılmaktadır. İnternet üzerinden güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Nakita avans ve alışveriş faiz oranı diğer bankalarla aynıdır. (%1,84) Gecikme faiz oranı %2,34‘dür. Finansbank’a ait diğer kredi kartları için Finansbank Kredi Kartı yazımızı okuyabilirsiniz.

OdeaBank Bank’O Card

Yine yurt dışında kolaylıkla kullanacağınız bir kredi kartıdır. Taksitli nakit avans ve nakit avans özellikleri sayesinde dilediğiniz an uygun faiz oranları ile para çekebilirsiniz. Peşin alışverişlerinizin ödemelerini erteleyebilir veya taksit yaptırabilirsiniz. Yıllık kart ücreti ödenmeyen kredi kartıdır. Concierge özelliği ile sinema, tiyatro gibi sanatsal ve sosyal aktivitelerden anında haberdar olabilirsiniz. Haber etmekle kalmıyor sizin için rezervasyon bile yaptırabiliyor. Kart başvurusu için 444 8 444 müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Yapı Kredi Play Kredi Kartı

Bu kredi kartı gelirini belgeleyen vatandaşlara veya öğrenci belgesi ibraz eden öğrencilere verilmektedir. Limiti 1.000 TL civarında olan bir kredi kartıdır. Bu kredi kartı tamamen gençler için yapılmıştır. Bütün sosyal aktivitelerden (Konser, tiyatro, festival vs) anında haberdar edip indirim uygulayan bir kredi kartıdır.

 • Başvuru yapan öğrencilerin 18-26 yaş aralığında olması gerekiyor.
 • Gençlerin en çok takip ettiği markalarda olan dönemsel indirimleri sunar.
 • Play harçlık özelliği ile nakit avans çekebilirsiniz.
 • Tabi bu indirimli harcamalardan dahi puan kazanabilirsiniz.
 • Başvuru için PLAY yazıp boşluk bırakın, T.C. Kimlik Numaranı 4407’ye kısa mesaj olarak gönderin.
İlginizi çekebilir:  İş Bankası Kredi Kartı Yapılandırma ve Taksitlendirme

Yapı Kredi bankasının verdiği diğer kartlara göz atmak ve başvuruda bulunmak için Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu yazımızı okuyabilirsiniz.

ŞekerBank’tan Şeker Kart

Kart ücreti ödenmeyen kredi kartı ve yüksek limitli taksitli nakit avans kullanımı yaptıran bir kart. Dünyanın her köşesinde MasterCard/Visa amblemi olan her yerden rahatlıkla alışveriş yapılabilir. Fatura ödemelerinizi otomatik ve ücretsiz bir şekilde kartınızla her ay ödeyebilirsiniz. Yaptığınız alışverişlerinizi kart bünyesinde 12 taksit olarak yapabilirsiniz. (100 TL ve üzeri alışverişleriniz için geçerlidir.) Taksitlerdeki faiz oranı 1,84%‘tür. Şeker Bank internet bankacılığı, çağrı merkezi veya şubeden 30.000 TL‘ye kadar taksitli nakit avans kullanabilirsiniz. ATM üzerinden ise 4.000 TL‘ye kadar çekebilirsiniz. Kart başvurusu sadece şubeler üzerinden alınmakta. Aidatsız kredi kartı hakkında aklınıza takılan soruları yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

Ayrıca Vakıfbank Express Card (Aidatsız) kart ile 5 BİN TL’ye kadar hızlı bir şekilde nakit avans çekebilirsiniz. Aidatsız kredi kartı veren bankaları sıraladık, kendinize en yakın hissettiğiniz banka üzerinden kartınızı alınız. Kredi kartları 2019 yılı içinde sürekli güncel tutulacaktı.

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

4 votes, average: 5,00 out of 54 votes, average: 5,00 out of 54 votes, average: 5,00 out of 54 votes, average: 5,00 out of 54 votes, average: 5,00 out of 5 (4 puan, ortalama: 5,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

Aidatsız Kredi Kartı 2019 (Yıllık Ücret Alınmayan BÜTÜN Kartlar, Başvuru) Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Aidatsız Kredi Kartı 2019 (Yıllık Ücret Alınmayan BÜTÜN Kartlar, Başvuru) Yazısı İçin Yapılan Yorumlar.
 1. DOĞAN

  Kart ücreti almayan bankalar nelerdir ?

  • access_time 8 Eki 2019, 14:34
  • Cevapla