Aidatsız kredi kartı veren bankalar listesi

Map Anasayfa Kredi Kartları Aidatsız kredi kartı veren bankalar listesi

Kart aidatları, kredi kartı kullanıcılarının adeta korkulu rüyası hâline gelmiş durumda. Özellikle çok sık kart kullanmayan, dolayısıyla kredi kartının sunmuş olduğu avantajlardan yeterince yararlanmayan kullanıcılar, kart aidatı ödemekten deyim yerindeyse nefret ediyor. Aslına bakılırsa her ay onlarca, hatta yüzlerce defa harcama yapan kart kullanıcıları dahi kart aidatı ödemek istemiyor. Aidatsız kredi kartı veren bankalar, tüm bu sebepler doğrultusunda diğer bankalara nazaran daha çok tercih ediliyor diyebiliriz. Ayrıca kart aidatları ile ilgili sürekli alınan yeni kararlar, kart kullanıcılarının kafasını olabildiğince karıştırmakta. Ödenen aidatlarının yasal olup olmadığı, geri alınıp alınamayacağı hakkında bilgi sahibi olmayan kişiler bir yandan bunun karmaşasını yaşarken diğer yandan yıllık kart ücreti ödemeye devam ediyor.

Aidatsız kredi kartı veren bankalar listemiz sayesinde hangi bankaların kredi kartı hizmeti dolayısıyla aidat almadığını öğrenebilir; böylece bu bankalara yönelerek kart aidatı derdinden tamamıyla kurtulabilirsiniz. İşte yıllık kart ücreti almayan bankalar;

Albaraka Türk Katılım Bankası

Yıllık aidat almayan bankalar denince akla ilk olarak Albaraka Türk Katılım Bankası geliyor. Zira Albaraka Türk, müşterilerinden hiçbir şekilde kart aidatı almıyor. World özellikle Albaraka Türk kredi kartlarının hiçbirinde aylık kesinti yok. Ayrıca Albaraka Türk’te ATM kartlarından da aidat alınmamakta, müşterilere hesap işletim ücreti yansıtılmamakta. Albaraka Visa World Card ve Albaraka Master Classic Card ve Albaraka Platinum Kart, bankanın en çok tercih edilen kartları olarak dikkat çekmekte. World özellikli işyerlerinden yapılan alışverişlerde taksit imkânı sağlayan bu kartlarla alışverişlerinizi kart aidatı ödemeden gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz. Ayrıca yaptığınız harcamalardan World puan kazanarak bir sonraki alışverişlerinizde bu puanlarınızı kullanma şansına da sahip olacaksınız.

Kuveyt Türk Sağlam Kart

Nakit alışverişlerde vade farksız taksit imkanı sunan ve aidatı olmayan kartlardan biri de Kuveyt Türk Sağlam Kart. Bu kartı kullanan Kuveyt Türk müşterileri, yaptıkları alışverişlerden altın puan kazanabilmekte. 10 TL’ye ulaşan altın puanlar müşterilerin altın hesaplarına aktarılmakta.

İlginizi çekebilir:  Öğrenci Kredi Kartı Başvurusu, Şartlar, Limit Hesaplama (Güncel)

Yapı Kredi Play Kart

Herhalde Yapı Kredi Play Kart’ı duymayan yoktur. Aidatsız kredi kartları arasında en fazla kullanılan kart olma özelliğine sahip Play Kart, özellikle genç nüfus tarafından tercih edilmekte. Yıllık ücreti olmayan Play Kart ile gönlünüzce alışveriş yapabilir, taksit avantajlarını kullanabilir ve size özel kampanyalar sayesinde hesaplı alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Garanti Bankası Flexi Card

Garanti Bankası, bazı kart tiplerinden yıllık ücret keserken Flexi Card sahiplerinden aidat almıyor. Belli başlı sektörler ve üye işyerlerinde Bonus seçeneklerinden yararlanabileceğiniz bu kart ile sürpriz kampanyalara katılabilir, biriktirdiğiniz Bonus puanları sonraki alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Akbank Free Card

Akbank da tıpkı Garanti Bankası gibi diğer kartlarından aidat alırken aidatsız kart özellikli Free Card sahiplerinden herhangi bir ücret talep etmiyor. Akaryakıttan giyime, seyahatten markete birçok alanda kullanabileceğiniz Free Card, yurtiçinde ve yurtdışında alışveriş olanakları sunuyor.

QNB Finansbank Fix Card

Finansbank müşterileri tarafından en çok tercih edilen kartlardan biri olan Fix Card, aidatsız kredi kartları arasında oldukça popüler. Finansbank’ın tek ücretsiz kartı olan Fix Kart, özellikle seyahat alışverişlerinde önemli avantajlar sunuyor.

Odeabank Bank’O Card

Odeabank, Bank’O Card’ ı birçok platformda tanıtmaya devam ediyor. Aidatsız kredi kartları denince ilk akla gelen kartlardan biri olan Bank’O Card, yurtiçinde ve yurtdışında yapacağınız tüm peşin alışverişlerinizde geçerli. Bu kart için aidat ödemezken nakit avans ve taksitli nakit avans özelliklerinden yararlanabilir, böylece alışverişlerin yanı sıra nakit ihtiyacınızı da her an karşılayabilirsiniz.

Şekerbank Şeker Kart

Şekerbank, aidatsız kredi kartı hizmetini Şeker Kart çatısı altında sunuyor. Taksit özelliğine de sahip olan bu kartı kullananlar yıllık ücret ödemezken kartın sağladığı birçok avantajdan yararlanabiliyor. Ayrıca fatura ödemelerinizi Şeker Kart’a vereceğiniz otomatik ödeme talimatı ile yapabiliyorsunuz.

İlginizi çekebilir:  Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar

Bu yazımızda aidatsız kredi kartı veren bankalar listesini detaylı bir şekilde sizlerle paylaştık.

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 puan, ortalama: 5,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

Aidatsız kredi kartı veren bankalar listesi Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *