5 Dakikada Kredi Veren Bankalar (SMS ile Başvuru)

Map Anasayfa İhtiyaç Kredileri 5 Dakikada Kredi Veren Bankalar (SMS ile Başvuru)
5 Dakikada Kredi Veren Bankalar (SMS ile Başvuru)

Acil nakit ihtiyacı olan veya banka şubesine giderek vakit kaybetmek istemeyen müşteriler için bankalar tarafından SMS ile kredi başvuruları kabul edilebilmektedir. Bunlar içerisinde başvuruyu en kısa sürede cevaplayan bankalar hep bir adım önde olmaktadır. Biz de bu yazımızda 5 Dakikada Kredi Veren Bankalar, 5 Dakikada SMS ile Kredi ve SMS ile kredi başvurusu hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

5 Dakikada Kredi Veren Bankalar

5 dakikada kredi veren bankalar, atılacak tek bir SMS ile yaptığınız kredi başvurusuna anında cevap vermektedirler. Verilecek cevabın olumlu olabilmesi için bankanın aradığı şartlara (Kredi notunun yüksek olması, düzenli gelir sahibi olunması, kredi sicilinin temiz olması vs..) uygun olunması gerekmektedir. Dilerseniz bu bankalara bir göz atalım.

Vakıfbank 5724 SMS Kredi Başvurusu

Vakıfbank da SMS ile kredi veren bankalar arasındadır ve günün her saatinde SMS ile kredi olanağı sunmaktadır. Vakıfbank SMS ile kredi başvurusu için cep telefonunuzdan aralarında birer boşluk bırakarak “KREDI, T.C. Kimlik No, Aylık Gelir” yazarak 5724’e mesaj gönderebilirsiniz.

Örnek SMS: KREDI 12345678901 5000

Yapı Kredi SMS Kredi Başvurusu

SMS ile kredi veren bankalar içerisinde yer alan Yapı Kredi Bankası, SMS kredi başvurusu için pratik çözümler sunuyor. Cep telefonunuzdan Yapı Kredi SMS ile kredi başvurusu yapmak için öncelikli olarak öncelikle kredi türünü devamında TC Kimlik numaranızı ve son olarak aylık belgelenebilir net gelirinizi yazarak 4411’e göndermenizi talep ediyor.

Örnek SMS: BIREYSEL 12345678901 5000

Akbank SMS ile Kredi Başvurusu

Akbank SMS ile kredi başvurusu ise müşteriler tarafından çok tercih edilmektedir. Eğer sizlerde SMS ile kredi veren bankalar açısından Akbank’ı tercih ediyorsanız, cep telefonunuzun mesaj gönderme bölümüne Kredi yazmanız ve bir boşluk bıraktıktan sonra T.C. Kimlik Numaranızı yazarak 4425’e SMS göndermeniz gerekiyor. Cevap ise dakikalar içerisinde telefona ulaştırılıyor.

İlginizi çekebilir:  Öğrenciye Kredi Veren Bankalar (2018 Faiz Oranları)

Örnek SMS: KREDI 12345678901

Finansbank SMS Kredi Başvurusu

Finansbank da SMS ile kredi veren bankalardan bir tanesi olarak geçmektedir. Finansbank SMS kredi başvurusu yapmak için cep telefonunuzun kısa mesaj alanına giriş yaptıktan sonra, TC Kimlik numaranızı yazmanız ve 5030’a kısa mesaj olarak göndermeniz yeterli olacaktır. Yapacağınız SMS kredi başvurusunun sonucu dakikalar içerisinde mesajı gönderdiğiniz cep telefonuna gelecektir.

Denizbank SMS Kredi Başvurusu

Denizbank SMS ile kredi başvuru hattı ise 3280’dir. SMS ile kredi başvurusu yapmak için telefonunuzun mesaj yazma alanına gelip KREDİM yazıp bir boşluk bırakmanız ve TC Kimlik numaranızı yazmanız, sonrasında 3280’e göndermeniz başvurunun alınması için yeterli olacaktır. Denizbank kredi başvuru sonucu yaklaşık 5 dakika içerisinde cep telefonunuza kısa mesaj olarak iletilmektedir.

Örnek SMS: KREDIM 12345678901

Garanti Bankası SMS Kredi

Garanti Bankası SMS kredi ile müşterilerine kredi olanağı sunmaya devam ediyor. Garanti Bankası SMS kredi başvurusu için kullanmakta olduğunuz cep telefonu üzerinden “TC Kimlik Numarası, Aylık Net Gelir, Kredi Tutarı, Kredi Türü” olarak 3390’a SMS gönderebilirsiniz.

Örnek SMS: 12345678901 4000 2000 BIREYSEL

Bu yazımızda 5 Dakikada Kredi Veren Bankalar, 5 Dakikada SMS ile Kredi ve SMS ile kredi başvurusu hakkında detaylı bilgiler verdik. Merak ettiklerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlere gönderebilirsiniz.

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 puan, ortalama: 0,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

5 Dakikada Kredi Veren Bankalar (SMS ile Başvuru) Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *